Microsoft ujawnił gry, które trafią do Game Pass w lutym. Na liście Resident Evil 3

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Game Pass w lutym. Na liście Resident Evil 3

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Game Pass w lutym. Na liście jest m.in. Resident Evil 3 Remake i ciężko nie odnieść wrażenia, że to właśnie produkcja Capcomu przewodzi nowościom zmierzającym do usługi przedsiębiorstwa z Redmond.

Ogłoszono gry, które trafią do Game Pass w tym miesiącu. Najciekawszą propozycją jest Resident Evil 3 Remake autorstwa studia Capcom wydany w 2020 roku. Nie jest to więc młody tytuł, aczkolwiek cały czas bardzo dobry i warty ogrania zwłaszcza jeśli nie mieliśmy z nim styczności, a posiadamy aktywny abonament Game Pass. Warto przypomnieć, że na platformie od stycznia 2024 roku pozostaje dostępny remake Resident Evil 2, który także zebrał pozytywne oceny, może nawet lepsze niż trójka.

W lutym do Game Passa trafi Resident Evil 3 Remake.

Microsoft ujawnił gry, które trafią do Game Pass w lutym. Na liście Resident Evil 3

Z kolejnych lutowych propozycji, jakie ma do zaproponowania Game Pass to m.in. Anuchard (chmura, konsole Xbox, PC) dodany 6 lutego, Train Sim World 4 (chmura, konsole Xbox, PC) dostępny od dzisiaj, Madden NFL 24 (konsole Xbox, PC), który zadebiutuje w usłudze Microsoftu jutro, czyli 8 lutego, a także Bloodstained: Ritual of the Night, który pojawi się 14 lutego. To tylko część gier, natomiast pełną listę prezentujemy na samym dole artykułu.

Madden NFL 24 jest oferowany w Game Passie za pośrednictwem EA Play. Luty ewidentnie nie rozpieszcza abonentów Game Passa, ale nadal nie można narzekać na brak nudy. Tym bardziej że do ogrania jest dość pokaźna biblioteka gier. Tym bardziej że firma z Redmond zaproponowała również coś dla fanów kolei, Train Sim World 4.

Przypomnijmy, iż w styczniu do usługi dodano m.in. Close to the Sun, Hell Let Loose, Assassin’s Creed Valhalla (Cloud, Console, and PC), Figment.

Gry dostępne w Game Pass od lutego:

  • Anuchard (Chmura, Konsola, PC) - dostępne
  • Train Sim World 4 (Chmura, Konsola, PC) – dostępne
  • Madden NFL 24 (Konsola, PC)- od 08.02
  • Resident Evil 3 (Chmura, Konsola, PC) - od 13.02
  • Bloodstained: Ritual of the Night (Chmura, Konsola, PC) – od 14.02
  • A Little to the Left (Chmura, Konsola, PC) – od 15.02
  • Plate!Up (Chmura, Konsola, PC) – od 15.02
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft ujawnił gry, które trafią do Game Pass w lutym. Na liście Resident Evil 3

 0