Microsoft zapowiedział lodówkę Xbox Series X. Poznajcie mem, który stał się rzeczywistością

Microsoft zapowiedział lodówkę Xbox Series X. Poznajcie mem, który stał się rzeczywistością

Wygląd Xbox Series X był obiektem memów, w których urządzenie Microsoftu porównano do lodówki. Gigant z Redmond podszedł do sprawy na poważnie i ujawnił oficjalnie prawdziwą lodówkę przypominającą najnowszą konsolę.

Dla osób, które są zainteresowane zakupem i mieszkają w Polsce jest dobra wiadomość, otóż Xbox Series X mini Lodówkę zamówimy z dostawą do kraju z Amazona. Oprócz tego lodówkę kupimy w sklepach Micromania oraz europejskim oddziale GameStop. Sprzęt będzie dostępny w przedsprzedaży od 19 października 2021 roku, a do sprzedawców na całym świecie trafi w grudniu. Nie jest to więc edycja limitowana tylko masowy towar, na którym Microsoft chce zarobić. Sam producent wyraził zresztą chęć dotarcia z lodówką do jak największej liczby odbiorców, rozszerzając jego obecność w konkretnych miejscach jeszcze w 2022 roku.

Microsoft ujawnił lodówkę przypominającą Xbox Series X.

Za Xbox Mini Fridge należy zapłacić 99 euro (około 450 złotych). Jest to całkiem interesująca propozycja dla fanów Xboxa, którzy lubią kolekcjonować różne gadżety związane z marką amerykańskiej firmy. Należy przyznać, że chyba mało kto oczekiwał przeniesienia mema do prawdziwego świata. Lodówkę wyposażono w dwie półki na drzwiach, zaś ona sama pomieści do 12 puszek napojów. Dodatkowo znaleziono miejsce na port USB typu C, dzięki czemu podładujemy różne urządzenia. Nie zabrakło także modnego podświetlenia LED. A jak wy zapatrujecie się na propozycję Microsoftu? Zamierzacie sprawić sobie taką lodówkę przypominającą Xbox Series X?

Microsoft zapowiedział lodówkę Xbox Series X. Poznajcie mem, który stał się rzeczywistością

Tymczasem Xbox Series X/S bardzo dobrze radzi sobie w Japonii, w której sprzedano 100 tysięcy egzemplarzy. Jeśli ów trend się utrzyma to sprzedaż nowej konsoli przebije Xboxa One. Według danych Famitsu w tygodniu zakończonym 10 października Xbox Series S sprzedał się w nakładzie 2920 sztuk, a Xbox Series X 527 egzemplarzy. Dla porównania, poprzednia konsola Microsoftu potrzebowała 220 tygodni (4,5 roku), aby osiągnąć sprzedaż 100 000 do listopada 2018 roku.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft zapowiedział lodówkę Xbox Series X. Poznajcie mem, który stał się rzeczywistością

 0