Mikołajkowe Granie - kup kartę graficzną MSI i zgarnij grę Battlefield 5

Mikołajkowe Granie - kup kartę graficzną MSI i zgarnij grę Battlefield 5

Z okazji zbliżających się mikołajek firma MSI ogłasza interesującą promocję dla wszystkich zainteresowanych - kupując jedną z objętych akcją kart graficznych tego producenta otrzymamy całkowicie bezpłatnie grę Battlefield 5 w wersji cyfrowej. Promocja rozpoczęła się 19 listopada i potrwa do 2 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania dostępnych zapasów. Battlefielda 5 dostaniemy kupując karty graficzne GeForce GTX 1050 ti Gaming X 4G, GeForce GTX 1050 ti 4GT OC, GeForce GTX 1050 2GT OCV1 oraz GeForce GTX 1050 Gaming X 2G. Oczywiście, aby zgarnąć grę kartę, należy dokonać zakupu w sklepie biorącym udział w promocji, czyli: ProLine, Morele, X-kom, Sferis, Komputronik, RTV Euro AGD, XTREEM, Bitcomputer, Alsen, Zadowolenie oraz Mocnykomputer.

W ramach nowej promocji organizowanej przez MSI, kupując karty GeForce GTX 1050 w wybranych sklepach otrzymamy bezpłatnie egzemplarz gry Battlefield 5.

Mikołajkowe Granie - kup kartę graficzną MSI i zgarnij grę Battlefield 5

Jak odebrać swój egzemplarz Battlefielda 5? Po nabyciu GPU należ udać się na stronę MSI i wypełnić specjalny formularz. Organizator zaznacza, że weryfikacja zgłoszeń może potrwać nawet 30 dni. Ceny karty GeForce GTX 1050 oczywiście zależne są od konkretnej wersji. Z pewnością jednak w dobie wysokich cen GPU z wyższej półki postawienie właśnie na tę serię jest jak najbardziej sensownym krokiem. Przykładowo najmocniejszy GeForce 1050 Ti kosztuje około 829 złotych. Więcej szczegółów odnośnie tej akcji znajdziecie na stronie MSI. Bez wątpienia akcja zorganizowana przez MSI jest wyjątkowo ciekawa i powinna zachęcić osoby szukające nowej karty do swojego komputera.

Co ciekawe, równocześnie z mikołajkową promocją trwa również Akcja Kreacja organizowana przez MSI, w ramach której do wybranych laptopów dostajemy różne ciekawe gratisy. Decydując się na MSI P65 Creation otrzymujemy bezpłatnie słuchawki SteelSeries Siberia oraz zestaw programów do pobrania dla kreatywnych twórców. Z kolei nabywając laptopa MSI PS42 dostaniemy tylko przytoczony pakiet oprogramowania. Dużo ciekawszą opcją wydaje się MSI PRO24X, po którego zakupie dostaniemy takie sprzęty jak tablet Wacom Bamboo oraz ekspres do kawy Wacaco Minipresso. Więcej szczegółów o Akcji Kreacji piszemy w osobnym artykule.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mikołajkowe Granie - kup kartę graficzną MSI i zgarnij grę Battlefield 5

 0