Mikrofon MSI IMMERSE GV60 – niech świat Cię usłyszy

Mikrofon MSI IMMERSE GV60 – niech świat Cię usłyszy

MSI prezentuje mikrofon IMMERSE GV60 dedykowany twórcom treści na YouTube i Twitch.tv oraz graczom oddającym się wieloosobowym zmaganiom, podczas których ważna jest komunikacja z innymi uczestnikami rozgrywki.

Nowy mikrofon MSI IMMERSE GV6 stworzono z wytrzymałego aluminium o matowym wykończeniu. Urządzenie umocowano na stabilnej podstawie z regulowanym kątem nachylenia mikrofonu. Jednak wygląd to nie wszystko. Sprzęt rejestruje dźwięk z rozdzielczością próbkowania 24 bit/96 kHz. MSI IMMERSE GV60 to mikrofon 4-w-1, gdyż umożliwia nagrywanie dźwięku w czterech, zoptymalizowanych do różnych sytuacji, charakterystykach kierunkowych. Produkt od MSI może pracować jako mikrofon kardioidalny, dwukierunkowy, stereo lub w trybie wielokierunkowym i rejestrować dźwięk ze wszystkich stron. Tryb kardioidalny będzie dobrym wyborem, kiedy korzystamy z urządzenia w pojedynkę i znajdujemy się bezpośrednio przed mikrofonem. Usuwa on niepożądane dźwięki otoczenia, dzięki czemu mikrofon nadaje się do nagrywania podcastów, rozmów lub streamowania.

Mikrofon MSI IMMERSE GV6 rejestruje dźwięk z rozdzielczością próbkowania 24 bit/96 kHz.

Mikrofon MSI IMMERSE GV60 – niech świat Cię usłyszy

Tryb dwukierunkowy stworzono z myślą o rejestracji rozmów prowadzonych przez dwie osoby, np. podczas wywiadów, sprawdzi się również do uchwycenia niuansów instrumentu muzycznego. Tryb ten nagrywa zarówno z przodu, jak i z tyłu mikrofonu. Tryb stereo wykorzystuje zarówno lewy, jak i prawy kanał i jest idealny do realistycznego nagrywania wokali lub rozmów. Z kolei ostatnia z wymienionych charakterystyk pozwoli na nagrywanie grupowych podcastów, gdyż wyłapuje dźwięk ze wszystkich kierunków. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy chcemy uchwycić pełny, niezakłócony dźwięk przestrzeni, bez ukierunkowania na konkretne źródło. Ważną cechą mikrofonu jest możliwość odsłuchu nagrywanego dźwięku w czasie rzeczywistym. Aby na bieżąco śledzić jakość nagrywanych treści wystarczy podłączyć do mikrofonu słuchawki za pomocą złącza jack 3,5 mm.

Na urządzeniu znajdują się pokrętła, które w locie umożliwią regulację głośności mikrofonu i słuchawek, całkowite jego wyciszenie lub zmianę trybu nagrywania. Do mikrofonu dołączono również pop-filtr, który redukuje niechciane szumy oraz tłumi niepożądane spółgłoski wybuchowe. IMMERSE GV60 nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy go podłączyć do komputera i jest gotowy do pracy. W zestawie znajduje się przewód USB o długości 3 metrów. Dodatkowo, za sprawą uniwersalnego mocowania śrubowego 5/8", zamiast na standardowej podstawce GV60 można go zamontować na każdym kompatybilnym ramieniu. Mikrofon MSI IMMERSE GV60 jest dostępny w sprzedaży w sklepach z elektroniką i sprzętem dla graczy w sugerowanej cenie 549 złotych.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mikrofon MSI IMMERSE GV60 – niech świat Cię usłyszy

 0