Mobilny hotspot i router Wi-Fi - pierwsze urządzenia D-Link z portfolio 5G

Mobilny hotspot i router Wi-Fi - pierwsze urządzenia D-Link z portfolio 5G

Mobilny hotspot 5G Wi-Fi 6 (DWR-2101) zaprojektowano z myślą o zapewnieniu szybkich połączeń osobom, które się przemieszczają. Natomiast router 5G Wi-Fi AC2600 (DWR-978) jest przeznaczony do zastosowań w domach i małych biurach. Mobilny hotspot 5G Wi-Fi 6, do którego można jednocześnie podłączyć aż 32 urządzenia, jest przeznaczony do korzystania w środowiskach o dużym natężeniu ruchu sieciowego z wieloma aktywnymi urządzeniami mobilnymi. Praca w dwóch zakresach udostępnia wszystkim podłączonym urządzeniom najlepsze możliwe połączenia Wi-Fi 6, z kolei najnowsze szyfrowanie WPA 3 zapewnia odpowiednią ochronę. Technologia 5G umożliwia pobieranie danych nawet z szybkością 1,6 Gbit/s, a wbudowany hotspot Wi-Fi 6 udostępnia połączenia z szybkością do 1,8 Gbit/s.

Mobilny hotspot 5G Wi-Fi 6 (DWR-2101) zaprojektowano z myślą o zapewnieniu szybkich połączeń osobom, które się przemieszczają. Natomiast router 5G Wi-Fi AC2600 (DWR-978) jest przeznaczony do zastosowań w domach i małych biurach.

Mobilny hotspot i router Wi-Fi - pierwsze urządzenia D-Link z portfolio 5G

Kompaktowa konstrukcja oznacza wygodne przenoszenie urządzenia i możliwość natychmiastowego uzyskania połączenia z internetem w każdym miejscu. Wbudowany port Ethernet, DWR-2101 jest za to alternatywą dla tradycyjnych szerokopasmowych kablowych połączeń z siecią. Router 5G Wi-Fi AC2600 opracowano z myślą o korzystaniu z bardzo szybkich połączeń z sieci w technologii 5G w domach i małych biurach. To eliminuje ograniczenia związane z tradycyjnymi połączeniami kablowymi i udostępnia sparowanym urządzeniem połączenia najnowszej generacji. DWR-978, podobnie, jak DWR-2101, wspiera bardzo szybki transfer danych z szybkością nawet 1,6 Gbit/s. Brak blokady SIM oraz wiele dostępnych pasm 5G daje użytkownikom swobodę wyboru dostawcy mobilnego internetu, oferującego najszybsze połączenia.

DWR-978 zapewnia szybkość połączeń nawet do 2,6 Gbit/s w dwóch zakresach Wi-Fi z użyciem technologii MU-MIMO, co umożliwia jednoczesne bezproblemowe przesyłanie strumieniowe wideo w jakości 4K, granie w gry VR oraz konferencje wideo. Zintegrowane gigabitowe porty LAN oraz WAN to dodatkowa możliwość skorzystania ze stabilnych połączeń kablowych, natomiast najnowszy standard szyfrowania WPA 3 zapewnia maksymalną ochronę wszystkim urządzeniom korzystającym z połączeń bezprzewodowych. Konfiguracja obydwu urządzeń jest szybka i łatwa. Wystarczy włożyć zgodną kartę SIM 5G, by móc korzystać z szybkich połączeń. Intuicyjny, stylowy i dotykowy wyświetlacz LCD hotspotu DWR-2101 umożliwia wygodne korzystanie i monitorowanie statusu urządzenia, a wymienne akumulatory zapewniają pracę przez cały dzień. Dla obydwu urządzeń są dostępne bezpłatne aplikacje ułatwiające konfigurację i zarządzanie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mobilny hotspot i router Wi-Fi - pierwsze urządzenia D-Link z portfolio 5G

 0