Moto G 5G i Moto G9 Power – tani smartfon z 5G i coś dla fanów pojemnych baterii

Moto G 5G i Moto G9 Power – tani smartfon z 5G i coś dla fanów pojemnych baterii

Motorola to jeden z czołowych zawodników średniej półki i firma nie zamierza ustępować pola w tym segmencie, dlatego też zaprezentowała właśnie dwa nowe modele Moto G 5G i Moto G9 z tego przedziału cenowego. Te oferować mają solidne możliwości fotograficzne, wydajność i wysokiej klasy wyświetlacze w atrakcyjnej cenie. Przyjrzyjmy się najpierw Moto G 5G, który jak chwali się producent „podnosi poprzeczkę oczekiwań względem urządzeń ze średniej półki”. Jego niewątpliwą zaletą ma być dostarczenie technologii 5G szerokiemu gronu użytkowników. Układ Snapdragon 750G 5G o wydajności optymalizowanej przez sztuczną inteligencję umożliwia korzystanie z szybkiej łączności komórkowej, ale sprawdzi się także w grach. Z tyłu znajdziemy potrójny moduł aparatu, z główną matrycą o rozdzielczości 48 MP z technologią Quad Pixel, ultraszerokokątnym obiektywem i specjalnym aparatem Macro Vision, który umożliwia 5 razy większe zbliżenie do obiektu niż zwykły obiektyw i robienie spektakularnych zdjęć makro. 16-megapikselowy aparat do selfie z dużymi, 2-mikrometrowymi pikselami i technologią Quad Pixel, powinien spełniać wysokie wymagania użytkowników Instagrama.

Moto G 5G i Moto G9oferować mają solidne możliwości fotograficzne, wydajność i wysokiej klasy wyświetlacze w atrakcyjnej cenie.

Smartfon wykorzystuje baterię o pojemności 5000 mAh, która wedle deklaracji producenta wystarczy na ponad dwa dni po jednym naładowaniu. Kiedy jednak trzeba będzie ją doładować, 20-watowa ładowarka TurboPower umożliwia wydłużenie działania o 10 godzin po zaledwie 15 minutach ładowania. Ogromny wyświetlacz MaxVision FHD+ o przekątnej 6,7” wspiera technologię HDR10. Do tego otrzymujemy 128 GB wbudowanej pamięci, a dzięki gniazdu microSD, które wspiera karty o pojemności do nawet 1 TB, możemy rozszerzyć pamięć na dane. Motorola moto g 5G będzie dostępna w Polsce w sugerowanej cenie 1299 zł w ofercie operatora telefonii komórkowej Plus. 

Moto G9 Power, jak sama nazwa wskazuje, stawia przede wszystkim na czas pracy na baterii. Znajdziemy tu akumulator o rekordowej dla Motoroli pojemności 6000 mAh, co przekładać ma się nawet na 60 godzin działania bez sięgania po ładowarkę. Po raz pierwszy w rodzinie produktów Moto G power zastosowano też 64-megapikselową matrycę. Wspiera ona technologię Quad Pixel z 4-krotnie większą światłoczułością, a znajdziemy tu również czujnik głębi i aparat Macro Vision, który umożliwia 4-krotnie większe zbliżenie do obiektu, by uchwycić niewidoczne dotychczas szczegóły. Selfie zrobimy zaś przednim aparatem o rozdzielczości 16 MP z technologią Quad Pixel. Moto G9 Power otrzymało wyświetlacz Max Vision HD+ o przekątnej 6,8”. Pod maską kryje się procesor Snapdragon 662 wspierany przez 4 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci masowej. Motorola Moto G9 Power będzie dostępna w Polsce w sugerowanej cenie 999 zł na stronie www.motorola.com/pl oraz w ofertach Euro RTV AGD, Media Expert, x-kom oraz operatorów Orange i Play.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Moto G 5G i Moto G9 Power – tani smartfon z 5G i coś dla fanów pojemnych baterii

 0