Możecie zagrać w God of War i Uncharted 4 na PC za 10 EUR miesięcznie

Możecie zagrać w God of War i Uncharted 4 na PC za 10 EUR miesięcznie

Wygląda na to, że streamowanie gier wkrótce może stać się bardzo modne, a to za sprawą takich usług jak Google Stadia czy Microsoft xCloud, które wkrótce zadebiutować mają na rynku. Sony w związku z tym postanowiło przypomnieć wszystkim, że oferuje taką usługę już od dłuższego czasu, zanim konkurenci ujawnili jakiekolwiek plany w tym zakresie. Japoński gigant najwyraźniej czuje jednak presję ze strony rywali, ponieważ zdecydował się na mocne obniżenie cen abonamentów usługi i rozszerzył jej bibliotekę o największe ekskluzywne hity z PlayStation 4. Oznacza to, że dostęp do nich po raz pierwszy otrzymają także gracze pecetowi, ponieważ PlayStation Now dostępne jest zarówno na konsolach PS4, jak i komputerach osobistych.

God of War, Infamous Second Son, GTA V i Uncharted 4: A Thief’s End właśnie dołączyły do biblioteki gier dostępnych na PlayStation Now i dostępne będę na tej platformie do kolejnej rotacji, czyli do 2 stycznia.

God of War, Infamous Second Son, GTA V i Uncharted 4: A Thief’s End właśnie dołączyły do biblioteki gier dostępnych na PlayStation Now i dostępne będę na tej platformie do kolejnej rotacji, czyli do 2 stycznia. Oznacza to, że mamy aż trzy miesiące, by ograć jedne z największych hitów PlayStation 4 w ramach streamingu. Warto przy okazji dodać, że w przypadku Grand Theft Auto V dodano jedynie kampanię fabularną, bez wydzielonego komponentu multiplayer, czyli GTA Online. Sony pochwaliło się, że w PlayStation Now dostępne jest już ponad 700 tytułów, a decydując się na skorzystanie z usługi na konsolach PS4, otrzymujemy możliwość pobrania gier na dysk (opcja ta z oczywistych względów nie jest dostępna na PC).

To jednak nie koniec dobrych wieści, ponieważ japoński producent postanowił też obniżyć cenę usługi i to nawet o połowę w niektórych regionach. Nowe ceny abonamentu miesięcznego wyglądają następująco: $9,99 / £8,99 / €9,99 (dotychczas było to odpowiednio $19,99 / £12,99 / €14,99). Możemy zdecydować się także na kwartalny abonament ($24,99 / £22,99 / €24,99), bądź roczny $59,99 / £49,99 / €59,99. Trzeba jednak pamiętać, że usługa ta nie jest oficjalnie dostępna w naszym kraju i aby skorzystać z PlayStation Now w Polsce, musimy założyć konto PSN w regionie, gdzie jest ona wspierana (np. Wielkiej Brytanii), co nie stanowi jednak dużego problemu. Jest to przede wszystkim gratka dla pecetowych graczy, którzy chcieliby zagrać w ekskluzywne tytuły z PlayStation.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Możecie zagrać w God of War i Uncharted 4 na PC za 10 EUR miesięcznie

 0