MSI MAG CH130 i FABRIC - nowe modele krzeseł gamingowych

MSI MAG CH130 i FABRIC - nowe modele krzeseł gamingowych

Długotrwałe siedzenie przy komputerze stało się znakiem naszych czasów. Pracujemy, uczymy się, podtrzymujemy znajomości, a także łapiemy oddech od codziennych obowiązków - w tym wszystkim towarzyszy nam fotel, którego zadaniem jest utrzymanie naszego kręgosłupa w odpowiedniej pozycji i zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu. Jeśli jednak fotel nie spełnia tej funkcji, to narażamy się nie tylko na problemy zdrowotne, ale także na spadek poziomu skupienia i problemy z koncentracją. Dlatego firma MSI wprowadza na rynek nowe modele krzeseł gamingowych MAG CH130.

MAG CH130 i FABRIC wykonano z miękkiego, przewiewnego szarego materiału, z kolei ergonomiczny kształt ma za zadanie odciążyć nacisk wywierany przez ciało - wygodne oparcie dopasowane jest do naturalnych wygięć kręgosłupa, a także położenia szyi i głowy. Szerokie oraz głębokie siedzisko zaprojektowano tak, aby wielogodzinne sesje przy komputerze były, jak najbardziej komfortowe. Ramę fotela MAG CH130 I REPELTEK FABRIC pokryto specjalnym, zgłoszonym do opatentowania, materiałem, który pozostaje odporny na zachlapania, ścieranie i zadrapania. Fotele z serii MAG CH130 inspirowane są designem foteli samochodów wyścigowych, gdzie kluczowe jest odpowiednie trzymanie kręgosłupa.

MSI prezentuje fotele dla graczy z serii MAG CH130 i FABRIC.

MSI MAG CH130 i FABRIC - nowe modele krzeseł gamingowych

Siedziska mają szerokość 52 cm i głębokość aż 57 cm, a oparcia zostały ukształtowane w ten sposób, żeby były dopasowane do naturalnej fizjonomii naszego ciała. Ponadto dostępne oparcie można odchylić do 150 stopni z maksymalnym dodatkowym odchyleniem siedziska o 15 stopni. Podstawą każdego fotela z serii MAG CH130 jest solidna stalowa rama rozstawiona na pięcioramiennej podstawie mogąca wytrzymać obciążenie do 150 kg. Wnętrze wypełnione jest pianką o wysokiej gęstości (45~48 kg/m³), która zdaniem producenta pozostaje dość odporna na odkształcanie.

MSI MAG CH130 i FABRIC - nowe modele krzeseł gamingowych

Fotel MSI MAG CH130 I FABRIC jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 1599 złotych, natomiast MSI MAG CH130 I REPELTEK FABRIC można nabyć w sugerowanej cenie detalicznej 1629 złotych. Fotele gamingowe z serii MAG CH130 są dostępne u wybranych partnerów MSI. Aktualna oferta foteli producenta dostępna jest na tej stronie. Na koniec warto wspomnieć o konkursie, w którym do wygrania są fotele gamingowe z serii MAG CH130. O jego szczegółach przeczytacie pod tym linkiem.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI MAG CH130 i FABRIC - nowe modele krzeseł gamingowych

 0