MSI MPG 321URX - monitor 4K 240Hz QD-OLED zadebiutuje w naprawdę atrakcyjnej cenie

MSI MPG 321URX - monitor 4K 240Hz QD-OLED zadebiutuje w naprawdę atrakcyjnej cenie

MSI szykuje się do mocnego ataku na segment monitorów QD-OLED, a to za sprawą swoich nowych modeli, które jak ujawnia Monitors Unboxed, będą wycenione bardzo atrakcyjnie jak na tego typu sprzęt. 

Jeśli chodzi o ten konkretny segment, modele ASUS i MSI idą łeb w łeb pod względem specyfikacji i wbudowanych funkcji. Mimo to wydaje się, że MSI może zyskać tutaj przewagę, ponieważ firma zdecydowała się „poprawić” sugerowaną cenę detaliczną modelu MSI 321URX QD-OLED i będzie on teraz dostępny w sprzedaży detalicznej za 949,99 USD, co jest świetną ceną, biorąc pod uwagę fakt, że odpowiednik, ASUSa ma sugerowaną cenę detaliczną wynoszącą 1299 USD.

MSI 321URX QD-OLED zadebiutuje w sprzedaży detalicznej w cenie 949,99 USD.

MSI 321URX QD-OLED to monitor wyposażony w 32-calowy wyświetlacz 4K z niesamowicie szybką częstotliwością odświeżania 240 Hz i minimalnym czasem reakcji 0,03 ms, gwarantującym brak smużenia. Na tym nie kończą się zalety panelu QD-OLED, ponieważ posiada on certyfikat DisplayHDR True Black 400 oraz 99% pokrycie gamy kolorów DCI-P3, co zapewnia świetne odwzorowanie kolorów. Nie będziemy wdawać się w szczegóły tego, co oferuje panel QD-OLED, ale zdaniem wielu to najlepsza technologia oferowana obecnie w monitorach dla graczy. 

MSI 321URX QD-OLED

MSI zdecydowało się wykorzystać modę na AI i 321URX pochwalić może się w związku z tym całkiem ciekawymi rozwiązaniami. Obejmuje to „RGB SpectrumBar”, który jest wyposażony w funkcje sztucznej inteligencji, aby informować graczy o takich parametrach, jak stan zdrowia gracza. Co więcej, można także śledzić wrogów w grze za pomocą „AI Skylight”, który wykrywa zbliżających wrogów i powiadamia użytkownika za pomocą swego rodzaju ostrzeżenia. 

Oprócz modelu 32-calowego, MSI będzie również oferować 27-calowy model 271QRX QD-OLED za 799 USD i 49-calowy model 491CQP QD-OLED za 1099 USD.

MSI 321URX QD-OLED

Biorąc pod uwagę nowe ceny, wydaje się, że MSI 321URX QD-OLED będzie bardzo mocnym zawodnikiem w segmencie QD-OLED, szczególnie biorąc pod uwagę, że może on kosztować około 350 dolarów mniej niż propozycja ASUS. Co więcej, MSI oferuje 3-letnią gwarancję na wypalenie OLEDów (choć ASUS w odpowiedzi także wydłużył swoją). 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI MPG 321URX - monitor 4K 240Hz QD-OLED zadebiutuje w naprawdę atrakcyjnej cenie

 0