MSI na Computex 2023. Marka zaprezentowała laptopy najnowszej generacji

MSI na Computex 2023. Marka zaprezentowała laptopy najnowszej generacji

Ruszyła kolejna edycja targów COMPUTEX, na której nie mogło zabraknąć MSI. Firma zawitała do Tajpej z bogatą ofertą nowych produktów, w tym uhonorowanych nagrodą Best Choice Award. „Jesteśmy podekscytowani powrotem na COMPUTEX” — powiedział Sam Chern, wiceprezes MSI ds. marketingu. „Nasza oferta na COMPUTEX 2023 to najlepsze połączenie przełomowej technologii i ponadczasowej estetyki, która przekracza wszelkie ograniczenia i zapewnia użytkownikom na całym świecie najlepsze możliwe wrażenia”.

MSI prezentuje na targach wiele nowych produktów: imponujące laptopy dla graczy (i nie tylko), karty graficzne GeForce RTX™ z serii 40, najnowsze komputery stacjonarne, monitory, płyty główne, gamingowe routery, akcesoria dla graczy i najnowocześniejsze rozwiązania serwerowe. Firma zademonstruje również spektakularne możliwości sztucznej inteligencji napędzanej swoimi potężnymi kartami graficznymi i wirtualną technologią opracowaną we współpracy z HTC VIVE. W dniach od 30 maja do 2 czerwca goście z całego świata będą mogli osobiście zapoznać się z całą gamą niesamowitych produktów MSI na stoisku L0818.

 

Laptopy MSI na Computex 2023

MSI Creator Z17 HX Studio: zdobywca nagrody COMPUTEX 2023 w kategorii Best Choice

MSI Creator Z17 HX Studio

Laptop MSI Creator Z17 HX Studio to oszałamiające połączenie estetyki i wydajności. W ultracienkiej obudowie unibody CNC w kolorze Lunar Grey kryje się ekstremalna wydajność gwarantowana przez procesor Intel Core i9 13. generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 40. Wyjątkowa konstrukcja systemu chłodzenia MSI Vapor Chamber Cooler zapewnia stabilną pracę, nawet podczas najbardziej wymagających zadań. Laptop, zatwierdzony przez NVIDIA Studio dla twórców, jest dostarczany z fabrycznie zainstalowanymi sterownikami Studio i narzędziami wspomaganymi przez sztuczną inteligencję, które usprawniają pracę i przyspieszają tworzenie treści.

Wyświetlacz True Color o rozdzielczości QHD+ i współczynniku proporcji 16:10 zapewnia wyraźny i żywy obraz, oferując jednocześnie zaawansowaną technologię dotykową i obsługę rysika. Cienka ramka zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą, umożliwiając użytkownikom wykonywanie wielu zadań jednocześnie i łatwe przełączanie się między aplikacjami. Creator Z17 HX Studio jest wyposażony w rysik MSI Pen 2 z haptyczną i grafitową końcówką Microsoft MPP 2.6, które zapewnia precyzyjne pisanie i rysowanie.

MSI Creator Z17 HX Studio to skoncentrowany na użytkowniku notebook o oszałamiającej estetyce i niezrównanej wydajności, który jest najlepszym wyborem dla twórców, chcących uwolnić swój potencjał.

MSI Raider GE78 HX Smart Touchpad 

MSI Raider GE78 HX Smart Touchpad

Raider GE78 HX z procesorem nawet Intel® Core i9 HX 13. generacji, kartą graficzną NVIDIA® GeForce RTX 4090 i niesamowitą częstotliwością odświeżania na nowo definiuje gaming i immersję.  Co więcej, odnowiona wersja Raider GE78 HX Smart Touchpad jest wyposażona w inteligentny touchpad, który zapewnia użytkownikom jeszcze większy komfort użytkowania. Programowalne klawisze skrótów umożliwiają bardziej intuicyjne uruchamianie różnych funkcji, począwszy od regulacji głośności i jasności podświetlenia panelu/klawiatury, po Bluetooth i połączenie z kamerą internetową, a nie zabrakło też pięciu skrótów klawiszowych do zaprogramowania przez użytkownika.

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport

MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport to imponujący limitowany laptop, będący owocem współpracy MSI i Mercedes-AMG. Komputer wyposażony jest w procesor Intel Core i9 13. generacji i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 40, a także ulepszony panel OLED do rozdzielczości 4K. W ekskluzywnym pakiecie Premium Bundle Pack znajdują się dodatkowe akcesoria, a mianowicie mysz, podkładka pod mysz, pendrive USB i etui. MSI Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport to połączenie najwyższego luksusu z topową wydajnością. 

MSI Commercial 14

MSI nie zapomina o segmencie biznesowym, zupełnie nowy Commercial 14 jest wzbogacony o rozwiązania dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw poprzez szereg opcjonalnych środków bezpieczeństwa, łączność NFC (komunikacja bliskiego zasięgu) i wbudowany czytnik Smart Card. Oba rozwiązania zapewniają dodatkową warstwę uwierzytelniania tożsamości i można je dostosować do swoich potrzeb. Poza typowymi biznesowymi cechami, MSI zadbało także o ochronę środowiska Commercial 14. Obudowa klawiatury wykonana jest z materiałów PCR (Post-Consumer Recycled), a ponad 90% opakowania to papier z recyklingu.

MSI Alpha 17

MSI Alpha 17

Nowy laptop Alpha 17 jest wyposażony w najnowszy procesor AMD Ryzen 7045 HX Dragon Range wraz z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX z serii 40 do laptopów. Jedną z najważniejszych nowości w Alpha 17 jest obecność Qualcomm FastConnect 7800 Wi-Fi 7 na platformie obliczeniowej. Dzięki technologii High Band Simultaneous (HBS) Multi-Link, która wykorzystuje wiele pasm, aby zapewnić najlepsze dostępne połączenie, FastConnect 7800 zapewnia wydajność Wi-Fi 7 ze szczytowymi prędkościami do 5,8 Gb/s i opóźnieniem wynoszącym zaledwie 2 milisekundy. Laptop pochwalić może się też wyświetlaczem QHD o częstotliwości odświeżania 240 Hz.

MSI Prestige 16

MSI Prestige 16

Nagrodzona Red Dot Product Design 2023 nowa wersja laptopa Prestige 16 z obudową ze stopu magnezu waży tylko 1,5 kg. Komputer wyposażony w najnowszy procesor Intela z certyfikatem platformy Intel Evo obsługuje ładowanie PD3.1 o mocy 140 W. Opcjonalnie dostępna jest również karta graficzna do laptopów z serii NVIDIA GeForce RTX 40. Jak na 16-calowy laptop Prestige 16 jest zarówno bardzo wydajny, jak i lekki.

Computex 2023 - nowości od MSI

To dopiero początek w zasadzie nowości różnego rodzaju producentów sprzętu komputerowego. MSI jak widać się nie patyczkuje i już nie chodzi jedynie o segment mobilny i laptopy, ale również o peryferia, podzespoły komputerowe oraz oczywiście gotowe zestawy. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania ta marka na 2023 rok, bo Computex to dopiero początek.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI na Computex 2023. Marka zaprezentowała laptopy najnowszej generacji

 0