Akcesoria dla graczy i rozwiązanie dla profesjonalistów. MSI na Computex 2023

Akcesoria dla graczy i rozwiązanie dla profesjonalistów. MSI na Computex 2023

MSI prezentuje na targach wiele nowych produktów: imponujące laptopy dla graczy (i nie tylko), karty graficzne GeForce RTX™ z serii 40, najnowsze komputery stacjonarne, monitory, płyty główne, gamingowe routery, (ogólnie komponenty), akcesoria dla graczy i najnowocześniejsze rozwiązania serwerowe. Firma zademonstruje również spektakularne możliwości sztucznej inteligencji napędzanej swoimi potężnymi kartami graficznymi i wirtualną technologią opracowaną we współpracy z HTC VIVE. W dniach od 30 maja do 2 czerwca goście z całego świata będą mogli osobiście zapoznać się z całą gamą niesamowitych produktów MSI na stoisku L0818. 

 

Akcesoria dla graczy

Gamingowa klawiatura MSI VIGOR GK71 SONIC 

MSI VIGOR GK71 SONIC

Klawiatura MSI VIGOR GK71 SONIC jest wyposażona w opatentowane przez MSI lekkie przełączniki Sonic, pozwalające graczom uzyskać przewagę w grach dzięki szybszej reakcji i lekkim naciśnięciom klawiszy. Ekskluzywne nasadki MSI ClearCaps charakteryzują się przezroczystą, dwuwarstwową konstrukcją, która przepuszcza światło przez klawisze, zapewniając żywe i efektowne podświetlenie RGB indywidualnych klawiszy. Co więcej, GK71 jest wyposażone w inteligentne dwudotykowe pokrętło głośności, dedykowane klawisze multimedialne i ergonomiczną podkładkę pod nadgarstek z pianki zapamiętującej kształt, co zwiększa komfort podczas użytkowania.

Gamingowa mysz MSI CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS

MSI CLUTCH GM51 LIGHTWEIGHT WIRELESS ma ergonomiczny kształt z opatentowanymi uchwytami MSI Diamond LightGrips, a także najwyższej klasy czujnik optyczny PixArt PAW-3395 z najnowocześniejszą technologią, która maksymalizuje wydajność i precyzję każdego mikroruchu. Tryb podwójnego ładowania przewodowego MSI Snap Charging i MSI Charging Dock zapewnia większą wygodę. Co więcej, mysz obsługuje trzy tryby łączności, w tym tryb bezprzewodowy MSI SWIFTSPEED 2.4G, Bluetooth i tryb przewodowy.

Gamingowe słuchawki MSI IMMERSE GH50 WIRELESS 

IMMERSE GH50 WIRELESS to pierwsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy od MSI. Emitują one sygnał z częstotliwością 2,4 GHz o niskim opóźnieniu i rozszerzonym zasięgu sieci bezprzewodowej. Zaprojektowany z myślą o długich sesjach użytkowania, headset jest wyposażony w przetworniki audio wzmacniające basy, mikrofon dookólny i zaawansowaną aplikację. Kompatybilność między platformami pozwala cieszyć się rozgrywką nie tylko na PC, ale i konsolach, a słuchawki mogą pochwalić się składaną, trwałą i lekką konstrukcją. 

Gamingowy pedał MSI Liberator GP10 

MSI Liberator GP10

Liberator GP10 to wysokiej klasy taktyczny pedał zaprojektowany „dla graczy przez graczy”, który powstał, aby pomóc im wyróżnić się i dominować na intensywnych polach bitew. Posiada trzy programowalne przyciski makr, umożliwiające graczom wykonywanie skomplikowanych kombinacji przycisków jednym dotknięciem stopy, bez konieczności gorączkowego i skomplikowanego ręcznego ich egzekwowania.

Każdy Liberator GP10 jest dostarczany z trzema różnymi rozmiarami nasadek magnetycznych, dzięki czemu każde naciśnięcie jest wygodne i naturalne. Gracze mogą również spersonalizować to akcesorium, aby pasowało do ich konfiguracji, używając jednolitego podświetlenia RGB lub urozmaicając swoją gamingową platformę animacjami RGB. A co najlepsze, gracze mogą jeszcze bardziej zanurzyć się w grze, łącząc jednocześnie do czterech Liberatorów GP10, z których dwa mogą być używane do wychylania w lewo i w prawo, co daje jeszcze większą prawdziwą przewagę w rozgrywkach.

Rozwiązania dla profesjonalistów

MSI CXL Memory Expansion and Pooling Solution

MSI wraz z AMD, Elastics Cloud, Intel, Micron, Samsung i Smart Modular opracowali rewolucyjne rozwiązanie CXL (Compute Express Link) Memory Expansion and Pooling, czyli przełom dla operatorów centrów danych, którzy szukają innowacyjnych sposobów optymalizacji swojej infrastruktury i oszczędności kosztów.

CXL umożliwia rozbudowę i łączenie pamięci DRAM na wielu serwerach, tworząc wspólną pulę pamięci, którą można dynamicznie przydzielać aplikacjom w razie potrzeby. Pomaga to osiągnąć cele w zakresie wydajności i skalowalności, ponieważ umożliwia szybsze i bardziej dynamiczne przetwarzanie danych, a jednocześnie zmniejsza ogólny koszt posiadania pamięci. Więcej informacji można znaleźć na stronie głównej producenta.

MSI na Computex 2023

Jak widać znany producent przygotował całe mnóstwo nowości na rok 2023. Już nie chodzi jedynie o zaprezentowane powyżej akcesoria gamingowe i sprzęt dla profesjonalistów, ale także podzespoły komputerowe i zestawy, monitory oraz oczywiście laptopy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Akcesoria dla graczy i rozwiązanie dla profesjonalistów. MSI na Computex 2023

 0