MSI Polska zapowiada na IEM Expo 2019 finał Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

MSI Polska zapowiada na IEM Expo 2019 finał Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

MSI Polska ponownie zaprasza na swoją scenę oraz stoisko podczas weekendów IEM w Katowicach, które zaplanowano na 22-24 lutego oraz 1-3 marca 2019 roku. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo po raz pierwszy ciesząca się statusem oficjalnego turnieju major Counter Strike: Global Offensive. Główną atrakcją będzie oczywiście możliwość kibicowania w trzech turniejach finałowych rozgrywanych w ramach drugiego sezonu Amatorskiej Ligi Esportowej MSI. Poza  starciami drużyn z całej Polski, które marzą o międzynarodowej karierze, na scenie odbędą się też spotkania z influencerami i zawodnikami esportowymi oraz konkursy, w których gracze sprawdzą swoją wiedzę.Poza sceną przez cały czas będą się zaś odbywały turnieje w najbardziej popularne gry online i e-sportowe, rozgrywane na sprzęcie dostarczonym przez MSI Polska.

MSI Polska ponownie zaprasza na swoją scenę oraz stoisko podczas weekendów IEM w Katowicach, które zaplanowano na 22-24 lutego oraz 1-3 marca 2019 roku.

Finały ALEM w tym roku obejmują trzy popularne tytuły: Counter Strike: Global Offensive, Rainbow Six: Siege oraz League of Legends. Mecze finałowe odbędą się odpowiednio w piątek 22 lutego, sobotę 23 lutego oraz niedzielę 24 lutego. A dla uczestników IEM Expo 2019, którzy sami chcieliby podjąć wyzwanie i zawalczyć w jednej z tych trzech gier na scenie MSI, przygotowano także mecze, do których można przystąpić na miejscu. Finały ligi uświetni też obecność influencerów, których znają wszyscy entuzjaści gier w Polsce – Patryka „Rojo” Rojewskiego, wieloletniego ambasadora MSI Polska (będzie gościnnie komentował jeden z meczów League of Legends z udziałem uczestników wydarzenia) oraz Jakuba „Kromki” Górki.

Każdego z nich można będzie poznać bliżej między innymi dzięki sesjom Q&A, ale także zagrać u ich boku, gdyż zmierzą się ze sobą w meczu Rainbow Six: Siege, a Kromka stanie też w starciach w tej grze przeciwko swoim fanom. Na scenie pojawi się także skład Rainbow Six Siege drużyny ACTINA PACT, polskiego zespołu występującego z sukcesami w oficjalnej Challenger League. Zawodnicy opowiedzą o doświadczeniach związanych ze swoją esportową karierą, podzielą się radami dla początkujących graczy Rainbow Six Siege, a także zaprezentują swoje umiejętności na żywo w meczu MSI Fan Challenge (PACT vs FANI).

Poza sceną również będzie można zmierzyć się z innymi w popularnych grach wieloosobowych, w turniejach w takie tytuły, jak Heartstone, GWINT, Call of Duty: Black Ops 4, Battlefield V, Quake Champions, Fortnite czy PUBG. W strefie Free2Play gracze sprawdzą, czy uda im się zbudować swoje zwycięstwo w Fortnite lub zdobyć tytuł czempiona w Apex Legends. Ci, którzy chcieliby stanąć do konkurencji poza cyfrowym światem, ucieszą się też z dużej ilości niezwykle różnorodnych tematycznie konkursów rozgrywających się na scenie. Obok konkursów dotyczących turniejowych tytułów, będą to między innymi sprawdziany wiedzy o historii e-sportu, zawodnikach, mapach czy muzyce z gier.

Podczas IEM Expo 2019 odbędzie się również premiera kilku nowych produktów MSI. Jednym z nich są wydajne notebooki gamingowe z serii GS75 Stealth oraz notebooki przeznaczone do pracy kreatywnej PS63 MODERN – obie serie są oparte o ósmą generację procesorów Intel Core i9. Kolejnymi są wyposażone w najnowsze technologie dostępne na rynku desktopy Trident X oraz Trident A. Listę premier zamyka gamingowy monitor Oculux NXG251R, przeznaczony do wykorzystania przez graczy zorientowanych na tytuły e-sportowe. Partnerem stoiska jest firma X-KOM, która przygotowała z okazji tego święta graczy dużo promocji (szczegóły TUTAJ). Pełny program wydarzeń w ramach sceny MSI na IEM Expo 2019 TUTAJ, a transmisję z wydarzenia będzie można oglądać na żywo na kanale YouTube MSI Gaming Poland oraz na alem.msi.com. Scena MSI Polska będzie zlokalizowana w hali Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na Stoisku B4. Turnieje i konkursy będą się odbywały każdego dnia działania sceny od godziny 11:00 do 21:00.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI Polska zapowiada na IEM Expo 2019 finał Amatorskiej Ligi Esportowej MSI

 0