MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

MSI przedstawia linię urządzeń gamingowych, dla twórców i do zastosowań biznesowych podczas wirtualnej premiery "MSI Premiere 2021: Tech For the Future". „Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprezentować naszą gamę produktów, które zaprojektowano w celu wyniesienia gier, pracy oraz biznesu na wyższy poziom. MSI konsekwentnie poświęca niezliczone godziny i prowadzi badania nad wprowadzaniem nowych produktów technologicznych. Podczas dzisiejszej premiery pokażemy nasze najnowsze produkty premium, które zostaną wprowadzone na rynek w 2021 roku” - powiedział Sam Chern, wiceprezes ds. Marketingu w MSI, kiedy rozpoczęło się to wirtualne wydarzenie. Pokaz "MSI Premiere 2021: Tech For the Future" otworzył MSI Dragon G, a zaraz po nim widzowie mogli zobaczyć przelatujący nad morzem helikopter, który ujawnił MSI RTX 30 SEA HAWK. MSI SEA HAWK. Hybrydowe chłodzenie powietrzem i cieczą to połączenie chłodzenia wentylatorem z kompleksowym chłodzeniem cieczą w zamkniętym obiegu.

MSI przedstawia linię urządzeń gamingowych, dla twórców i do zastosowań biznesowych podczas wirtualnej premiery "MSI Premiere 2021: Tech For the Future".

MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

Kolejnym elementem pokazu była seria MSI GeForce RTX 30 SUPRIM ukazana na górskim szczycie, nad którym przeleciał helikopter. Następnie scena zmieniła się w diament, aby oznajmić nadejście MSI CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT. Mysz MSI CLUTCH GM41 LIGHTWEIGHT wyróżnia się lekkością, z kolei dostępny sensor optyczny oferuje do 16000 DPI. Gryzonia wyposażono jest w kabel MSI FriXionFree, który został zaprojektowany tak, aby nie ograniczać ruchu sprzętu na podkładce lub biurku. W międzyczasie przedstawiono monitory MPG ARTYMIS 1000R wprowadzające nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Następnie podłoga sceny przekształciła się w płytę główną, przez którą przepływał prąd elektryczny. Oznaczało to premierę najnowszej serii Intel Z590 MEG. Później producent zaprezentował nową serię systemów chłodzenia cieczą, MPG CORELIQUID K360 z wentylatorem MSI TORX FAN 4.0. Co ciekawe dodatkowy wentylator o średnicy 60 mm TORX 3.0 umieszczono w głowicy bloku wodnego, zapewniając skoncentrowane chłodzenie elementów zasilających.

MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

Blok głowicy systemu chłodzenia MPG CORELIQUID K360 ma również 2,4-calowy wyświetlacz LCD, który może wyświetlać najważniejsze informacje i konfigurowalną grafikę np. szczegóły o wydajności sprzętu, zdjęcia w tym zegar systemowy. MSI Creator P50 to komputer do tworzenia treści wyposażony w procesory Intel Core i9 i najnowsze karty graficzne. Wbudowany Thunderbolt 4 zapewnia wysokie prędkości, jak również umożliwia wykorzystanie LAN 10 GbE dla zapewnienia płynniejszego tworzenia treści. MSI wprowadza nowoczesną serię Modern MD. Modele Modern MD271 i MD241 są wyposażone w technologie MSI Anti-Flicker i Less Blue-Light z certyfikatem TUV i zaprojektowane z myślą o ochronie oczu. Wbudowane złącza typu C i beznarzędziowa konstrukcja umożliwiają użytkownikom łatwe podłączanie i ładowanie oraz montaż lub demontaż w środowisku VESA.

MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

MSI pokazało też komputer typu All-in-One przeznaczony dla profesjonalistów - Summit 241S. Jest to nie tylko pierwszy komputer typu All-in-One z przełączalnym monitorem, ale ma on również wbudowany inteligentny czujnik, który wykrywa wszystko w swoim otoczeniu – od odległości i ruchu człowieka po oświetlenie otoczenia. Inteligentny czujnik automatycznie dostosowuje jasność i inne ustawienia ekranu, aby zapewnić najwygodniejsze i optymalne wrażenia podczas użytkowania. Na koniec MSI ogłosiło utworzenie nowego MSI Center, łączącego Dragon Center i Creator Center, które jest w pełni konfigurowalne, obsługuje wszystkie urządzenia MSI zarówno z linii produktów do gier, jak i rozwiązań dla twórców.

MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

Nowe Centrum MSI ma wiele inteligentnych funkcji obsługiwanych przez silnik MSI AI Engine, takich jak Sound Tune z redukcją szumów w celu oczyszczenia dźwięku, wyświetlacz Duet zapewniający wrażenia międzyplatformowe z urządzeniami iOS, Smart Image Finder do organizowania obrazów oraz automatycznego dodawania tagów ułatwiających ich lokalizowanie, system Voice Command oferujący polecenia głosowe do tworzenia własnych poleceń otwierania aplikacji lub skrótów oraz Ambient Link do doskonałej synchronizacji produktów MSI Mystic Light z najnowszymi grami AAA firmy Ubisoft - Watch Dogs: Legion i Assassin's Creed Valhalla oraz kompatybilnymi akcesoriami oświetleniowymi.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje najnowsze produkty podczas Premiere 2021: Tech for the Future

 0