MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

MSI w ramach wydarzenia MSIology: Gameverse zaprezentowało najnowsze laptopy do grania i tworzenia treści. Zostały one wyposażone w procesory z serii Intel H 12. generacji, karty graficzne aż do modelu NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti.

MSI odsłania detale MSI Gameverse. Nieważne, czy jesteśmy twórcami treści lub użytkownikami VR, najnowsze laptopy producenta stanowią most łączący ludzi z Metaverse. Derek Chen, MSI Notebook Worldwide Sales & Marketing Director, powiedział, że "MSI zrealizowało rosnące zapotrzebowanie na Metaverse, tworząc serię laptopów Meta-ready." Firma przedstawiła technologię chłodzenia "Phase-Change Liquid Metal Pad". Kiedy temperatura komputera osiąga 58° Celsjusza, podkładka Phase-Change Liquid Metal Pad topi się i wypełnia przestrzeń pomiędzy procesorem a blokiem termicznym. Dzięki tej nowej technologii chłodzenia ogólna wydajność wzrasta nawet o 10%. Notebook MSI Stealth GS77 posiada zupełnie nową konstrukcję, która przesuwa zawias w kierunku środka oraz wykorzystuje bardziej wytrzymałe materiały, co skutkuje dwukrotnie większą trwałością w porównaniu do poprzednich modeli.

MSI w ramach wydarzenia MSIology: Gameverse zaprezentowało najnowsze laptopy do grania i tworzenia treści.

MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

Stealth GS77, balansując pomiędzy urządzeniem do pracy i gier, posiada dodatkowe funkcje do zastosowań biznesowych. Gładzik został powiększony o 50%, a klawisze są o 8% większe. Urządzenie ma fizyczną blokadę kamery zapewniającą dodatkową warstwę prywatności. Stealth G77 został wyposażony w najnowszy procesor 12. generacji oraz układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti. Seria MSI Raider GE nie tylko oferuje najnowszy procesor i9 12. generacji i GPU GeForce RTX 3080 Ti, jest także wyposażona w ekskluzywną technologię MSI OverBoost, która dostarcza łącznie do 220 watów mocy. To o 13% więcej w porównaniu do innych marek. "Niektóre laptopy mogą sprawiać wrażenie, że gonią komputery stacjonarne pod względem wydajności, ale laptopy z serii Raider GE są im równe" - powiedział Eddie Chan.

Warto wspomnieć, że MSI współpracowało z Ubisoftem przy Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition. Nawiązując do palety barw z gry, komputer zaprojektowano w zupełnie nowej stylistyce. Żółte, zielone i niebieskie kolory mają wywołać u użytkowników wrażenie, jakby wchodzili do samej gry. MSI Crosshair 15 może otrzymać nawet w wyświetlacz QHD 240Hz oraz procesor graficzny GeForce RTX 3070Ti. Jego moc obliczeniowa wynosi do 140 W TGP, co stanowi niemal 50% wzrost dodatkowej mocy w porównaniu do przeciętnych laptopów o tej samej specyfikacji. Co najważniejsze, nowy Crosshair 15 także jest laptopem "Meta Ready".

MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

Podczas wydarzenia pokazano notebooka z serii Content Creation. Model Creator Z17 zawiera aluminiową, frezowaną CNC obudowę i wyświetlacz o proporcjach 16:10. Creator Z17 wyposażono w 17-calowy ekran oraz pełnowymiarowy czytnik kart UHS. Obsługuje też rysik MSI Pen. Oprócz tego MSI odświeżyło swój flagowy model Creator Z16, zmieniając go w Creator Z16P. Skonstruowano go w oparciu o nowe, ekskluzywne rozwiązanie chłodzenia MSI "Vapor Chamber Cooler", gdzie obszar chłodzenia powiększono o 76%, z 65% większym przepływem powietrza, co podniosło wydajność do 70% w porównaniu do poprzedniej generacji. Creator Z17 i Creator Z16P wykorzystują technologię MSI True Pixel, która spełnia standard 100% palety barw DCI-P3 i dokładności kolorów poniżej 2 delta-E. Ponadto, w celu zwiększenia wydajności, nowa seria Creator dostała procesor i9 12. generacji oraz kartę graficzną Nvidia GeForce RTX 3080 Ti. Są to również laptopy typu "Meta-Ready".

MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

Nie skupiając się wyłącznie na wydajności sprzętu, MSI pracowało też nad inteligentnymi technologiami. Najnowsza wersja aplikacji MSI Center oferuje teraz tryby AI. Nowa funkcja "Smart Auto" wykryje, w jakiej sytuacji się znajdujesz i automatycznie dostosuje system do różnych trybów. Funkcja "Ambient Silent AI" dynamicznie balansuje prędkość wentylatora w oparciu o poziom hałasu otoczenia. Cała seria laptopów Gaming i Content Creation od MSI została w pełni przystosowana do najnowszych procesorów Intel serii H 12. generacji oraz do najnowszej karty graficznej Nvidia GeForce RTX 3080 Ti dla zupełnie nowych laptopów Meta-Ready.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje nowe laptopy z serii Gaming i Content Creation z procesorami 12. generacji Intel H

 0