MSI prezentuje zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White

MSI prezentuje zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White

MSI prezentuje najnowszy zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White składający się z klawiatury VIGOR GK30 Whit, myszki CLUTCH GM11 White i kontroler FORCE GC30 V2 White.

Zestaw VIGOR GK30 Combo White to propozycja skierowana do graczy, w skład którego wchodzi m.in. wodoodporna klawiatura VIGOR GK30 White charakteryzująca się tłokowymi przełącznikami, które skutecznie imitują przełączniki mechaniczne. Nie zabrakło także oświetlenia RGB w 6 obszarach urządzenia. eśli zajdzie taka potrzeba, wszystkie funkcje klawiatury można również precyzyjnie spersonalizować dzięki aplikacji Dragon Center. Obecna w pakiecie myszka CLUTCH GM11 White wyposażono w czujnik optyczny PMW-3325 i posiada 5-poziomowy sensor DPI.Oczywiście, tutaj również nie mogło zabraknąć adekwatnie dopasowanego podświetlenia RGB z ponad 7 różnymi efektami.

MSI prezentuje zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White składający się z klawiatury VIGOR GK30 Whit, myszki CLUTCH GM11 White i kontroler FORCE GC30 V2 White.

MSI prezentuje zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White

Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani kupnem klawiatury to myszka CLUTCH GM11 White niebawem pojawi się również w sprzedaży jako oddzielny produkt. W niektóre gry znacznie wygodniej bawić się na kontrolerze. Ciekawą propozycją będzie więc FORCE GC30 V2 White. Po kablu czy też bezprzewodowo, grajmy tak, jak jest nam najwygodniej. Bateria litowo-jonowa, zapewni aż 8 godzin działania bez przerwy, a w razie potrzeby w zestawie znaleźć można 2-metrowy kabel do PC lub 30-centymetrowy w przypadku połączenia z urządzeniem Android.

FORCE GC30 V2 White to także dwa potężne silniki wibracyjne, potęgujące wrażenia płynące z zabawy z wykorzystaniem technologii Force Feedback. Jeśli kolor biały nie pasuje do twojego zestawu komputerowego, to nic straconego. Wszystkie wymienione tutaj urządzenia dostępne są również w kolorze czarnym. Więcej informacji o cenenie zestawu i jego dostępności uzyskamy bezpośrednio u producenta, MSI.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje zestaw dla graczy VIGOR GK30 Combo White

 0