MSI PRO 22XT 10M - komputer typu All-in-One z panelem klasy IPS

MSI PRO 22XT 10M - komputer typu All-in-One z panelem klasy IPS

MSI PRO 22XT 10M to komputer typu All-in-One wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości Full HD 1080p, charakteryzujący się tym, że natychmiast optymalizuje kolory i jasność wyświetlanego obrazu. Typowy dla paneli IPS szeroki kąt widzenia sprawia, że użytkownik, niezależnie od tego, pod jakim kątem patrzy na wyświetlacz, zawsze widzi prawidłowy, niezniekształcony obraz oraz kolory, co jest niezaprzeczalną zaletą podczas dyskusji nad projektem, przykładowo z grupą zgromadzonych wokół ekranu współpracowników. Urządzenie wyróżnia 10-punktowy wielodotyk, a także szerokie możliwości modernizacji wliczając do tego bezproblemową wymianę dysku twardego czy elementów pamięci masowej, nawet jeśli operacja ta musi być wykonana bardzo szybko pod presją czasu. Kolejnym ułatwieniem dla użytkownika jest uchwyt montażowy VESA, dzięki któremu komputer z serii PRO 22XT 10M można przenieść z łatwością w dowolne miejsce.

MSI PRO 22XT 10M to komputer typu All-in-One wyposażony w ekran IPS o rozdzielczości Full HD 1080p, charakteryzujący się tym, że natychmiast optymalizuje kolory i jasność wyświetlanego obrazu.

MSI PRO 22XT 10M - komputer typu All-in-One z panelem klasy IPS

Jeśli wbudowany w komputer PRO 22XT 10M wyświetlacz jest dla użytkownika za mały, za pomocą portu HDMI da się podłączyć dodatkowy monitor MSI MP241. Jest to monitor z 23,8-calowym ekranem IPS, który dodatkowo pokryty jest warstwą antyodblaskową, odpowiednią do długotrwałej pracy, wpływającą na mniejsze zmęczenie oczu. Co więcej, MP241 ma również system montażowy VESA, dzięki czemu użytkownicy mogą jednocześnie zawiesić komputer PRO 22XT 10M i monitor MP241 na ścianie. Z innych propozycji MSI należy wspomnieć o mini PC Cubi 5 posiadającym wewnątrz procesory Intela 10. generacji oraz grafikę UHD, a także złącze USB typu C. Całość zmieszczono w kompaktowej obudowie o pojemności 0,66 litra, którą można łatwo zamontować z tyłu dowolnego monitora.

Cubi 5 sprawdza się również przy przeglądaniu wielu stron internetowych, jak również jednoczesnym korzystaniu z wielu programów, niezależnie od realizowanego projektu. Sprzęt przystosowano do pracy z dwoma monitorami za sprawą obecności portów HDMI i Display Port. Komputery All-in-One z serii MSI PRO przeznaczone są zarówno do użytku komercyjnego, jak i profesjonalnego. Urządzenia powstają z najwyższej klasy materiałów oraz niezawodnych komponentów, a także zostały zoptymalizowane pod kątem różnorodnych zastosowań.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI PRO 22XT 10M - komputer typu All-in-One z panelem klasy IPS

 0