Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępny do przetestowania za darmo

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępny do przetestowania za darmo

Infinity Ward udostępni multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo już jutro. Akcja jest jednak ograniczona czasowo, a dostęp do gry nie będzie trwały, chyba że kupimy pełną wersję.

Wczoraj pisaliśmy o darmowym okresie próbnym Battlefielda 2042 na Steam, który potrwa do 16 marca, tymczasem Infinity Ward wyszło z identyczną inicjatywą i już od jutra udostępni graczom tryb sieciowy Call of Duty: Modern Warfare 2 bez opłat. Produkcję przetestujemy bez opłat w dniach 16-20 marca na PC (Steam, Battle.net) oraz konsolach PlayStation 4, PS4, Xbox One i Xbox Sereis X/S. Gracze grający w wersję próbną MW 2 mogą walczyć na sześciu mapach, w ośmiu trybach gry, a także wziąć udział w pierwszej odsłonie Special Ops Raid. Grywalne tryby obejmują Team Deathmatch, Hardpoint, Domination, Kill Confirmed, Gun Game, Infected, One in the Chamber, All or Nothing.

Multiplayer Modern Warfare 2 będzie dostępny za darmo od 16 do 20 marca.

Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 darmowy dostęp

Pierwszy rajd Atomgrad, będzie dostępny również na standardowym poziomie trudności. Warto wspomnieć o Sezonie 2 zawierającym osobny Tryb Rankingowy, który zaprasza graczy do rywalizacji o pozycje w klasyfikacji generalnej. Zasady wymuszają granie na ograniczonych mapach i wariantach używanych w CDL. W każdym sezonie 250 najlepszych graczy ma szansę walczyć o 1. miejsce. Jest też Karnet Bojowy inspirowany roninami. Do odblokowania są skin operatora Ronin Szogun, skórka operatora Pogromca, nowa broń podwójne Kodachi czy schemat broni FTAC Recon.

Co ciekawe wystarczy przebrnąć przez 20 sektorów i możemy odzyskać nawet 1400 punktów Call of Duty. Punkty są przydatne, więc warto go wbić. Cóż fani internetowych strzelanek FPS mają ciekawy tydzień, jutro kończy się darmowy okres z Battlefieldem 2042 a tego samego dnia rusza następny bezpłatny okres tym razem z konkurentem BF-a, Call of Duty. Planujecie ograć Modern Warfare 2? Czy unikacie strzelanek Activision Blizzard?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 2 będzie dostępny do przetestowania za darmo

 0