Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

HyperX zaprezentował na targach CES 2021 nowe produkty dla graczy. Na liście znajduje się chociażby pierwsza w historii firmy klawiatura 60% - HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard oraz ładowarka ChargePlay Duo Controller Charging Station for Xbox Series X/S. Poinformowano również o globalnej dostępności pierwszej myszy gamingowej Pulsefire Haste, zestawu słuchawkowego Cloud II Wireless Gaming Headset oraz zestawu słuchawkowego Cloud Revolver Gaming Headset + 7.1. "W tym roku gry komputerowe stały się jeszcze bardziej popularne, ponieważ ludzie szukali bezpiecznych, a jednocześnie ciekawych sposobów na utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi" - powiedział Paul Leaman, Vice President w HyperX w regionie EMEA. "Nowe urządzenia w ofercie HyperX odzwierciedlają nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych w swojej klasie produktów dla coraz większej społeczności graczy, niezależnie od tego, kiedy i jak grają".

HyperX zaprezentował na targach CES 2021 nowe produkty dla graczy. Na liście znajduje się chociażby pierwsza w historii firmy klawiatura 60% - HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard oraz ładowarka ChargePlay Duo Controller Charging Station for Xbox Series X/S.

Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

Klawiatura Alloy Origins 60 ma ultrakompaktową konstrukcję stanowiącą 60% normalnego rozmiaru klawiatury mechanicznej, dzięki czemu udostępnia jak najwięcej miejsca na biurku na jak najsprawniejsze ruchy myszką. Urządzenie jest wyposażona w liniowe przełączniki mechaniczne HyperX w kolorze czerwonym, które do aktywacji wymagają mniejszej siły nacisku, a ponadto mają mniejszy skok, co zapewnia jeszcze szybszą reakcję. HyperX Alloy Origins 60 ma widoczne podświetlenie LED oraz klawisze HyperX Red z dwuwarstwowo formowanymi nakładkami, których dodatkowe funkcje są oznaczone w widoczny sposób na bocznych ściankach. Oprogramowanie HyperX NGENUITY umożliwia użytkownikom personalizację podświetlenia,
trybu grania i ustawień makro w ramach maksymalnie trzech profili za pomocą wbudowanej pamięci.

Ładowarka HyperX ChargePlay Duo Controller Charging Station for Xbox

HyperX ChargePlay Duo, licencjonowana ładowarka do konsoli Xbox, została zaprojektowana z myślą o konsoli Xbox i jest kompatybilna z bezprzewodowymi kontrolerami Xbox Series X/S i Xbox One. W skład zestawu wejdą dwa dodatkowe wejścia na baterię, pasujące do bezprzewodowych kontrolerów Xbox Series X/S. Produkt jest wyposażony w stację szybkiego dokowania na obciążonej podstawce oraz wskaźniki LED wyświetlające status ładowania dla każdego kontrolera. Każda ładowarka ChargePlay Duo zawiera również dwie ładowalne baterie 1400 mAH.

Rozszerzona dostępność myszy HyperX Pulsefire Haste

Mysz Pulsefire Haste ma ultralekką konstrukcję przypominającą plaster miodu, która zapewnia szybsze ruchy i lepszą wentylację. Mysz jest wyposażona w przyciski TTC Golden Micro Dustproof o wytrzymałości 60 mln kliknięć, sześć programowalnych przycisków oraz wbudowaną pamięć. Pulsefire Haste zawiera ślizgacze z dziewiczego teflonu zmniejszające tarcie, które umożliwiają płynne ruchy, oraz wykorzystuje kabel USB HyperFlex zaprojektowany z myślą o obniżeniu napięcia i oporu. W skład zestawu wchodzą również zapasowe ślizgacze, taśma antypoślizgowa do przyklejenia po obu stronach oraz prawy i lewy przycisk myszy. Za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY można spersonalizować ustawienia DPI, oświetlenie RGB oraz funkcje klawiszy, a także rejestrować makra.

Rozszerzona dostępność słuchawek HyperX Cloud II Wireless

Słuchawki Cloud II Wireless, którepoczątkowo były dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, można już nabyć na całym świecie. Ten nowy model ma zalety swojej starszej, przewodowej wersji, takie jak stylowa forma, komfort użytkowania, wydajność i trwałość, a wprowadzone zmiany pozwalają na całkowite zanurzenie się w świecie gier. Odpowiednio dostosowany moduł wirtualnego dźwięku przestrzennego HyperX 7.1 2 i przetworniki o średnicy 53 mm zapewniają wyraziste i bogate efekty dźwiękowe zarówno podczas gry, jak i nauki lub pracy z domu. Słuchawki bezprzewodowe działają na częstotliwości 2,4 GHz z odległości do 20 m 3 i mogą pracować nawet 30 godzin 4 bez ładowania akumulatora.

Rozszerzona dostępność słuchawek HyperX Cloud Revolver + 7.1

Słuchawki Cloud Revolver + 7.1, które początkowo były dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, można już nabyć na całym świecie. Zestaw słuchawkowy Cloud Revolver Gaming Headset + 7.1 zapewnia szeroki zakres i studyjną jakość dźwięku oraz komfort i wytrzymałość, z których znane są produkty HyperX. Zestaw Cloud Revolver + 7.1 z modułem wirtualnego dźwięku przestrzennego 2 zawiera przetworniki o średnicy 50 mm, które zapewniają bardziej precyzyjny, głębszy i szerszy dźwięk w strzelankach pierwszoosobowych i grach osadzonych w otwartym świecie. Dzięki możliwości dostrojenia przetwornika, a także dzięki mechanicznej konstrukcji komory akustycznej i większych nausznikom, użytkownicy mogą wyraźniej i dokładniej usłyszeć przeciwnika, co daje im przewagę nad rywalami.

Dostępność:

 • Alloy Origins 60 gaming keyboard – produkt dostępny będzie od 22 marca w sklepie internetowym
 • HyperX Shop. Informacja o cenie klawiatury będzie dostępna bliżej premiery.
 • HyperX ChargePlay Duo Controller Charging Station for Xbox – produkt dostępny będzie w lutym
 • w cenie 129 PLN w sklepie internetowym HyperX Shop.
 • Pulsefire Haste Gaming Mouse – produkt dostępny będzie od 11 stycznia w cenie 269 PLN w
 • sklepie internetowym HyperX Shop oraz w sklepach partnerów HyperX.
 • Cloud II Wireless Gaming Headset – produkt w cenie 749 PLN dostępny będzie od 11 stycznia w
 • sklepach stacjonarnych oraz od 25 stycznia w sklepach internetowych partnerów HyperX.
 • Cloud Revolver Gaming Headset + 7.1 – produkt dostępny będzie od 11 stycznia w cenie 719 PLN w
 • sklepie internetowym HyperX Shop oraz w sklepach partnerów HyperX.

Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na targach CES 2021 HyperX zaprezentował całkowicie nowy sprzęt do gier na konsole i PC

 0