Na ten smartfon nikt nie założy etui. Oto Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

Na ten smartfon nikt nie założy etui. Oto Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

Samsung postanowił stworzyć specjalną linię swoich urządzeń. W tym celu firma podjęła współpracę z amerykańskim projektantem mody Thomem Brownem. Samsung ogłosił dziś przykuwający oko smartfon Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition oraz zegarek Galaxy Watch 6 z tej samej linii.

Samsung Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

Samsung ogłosił dziś specjalną odsłonę swoich produktów. Południowokoreański gigant technologiczny podjął współpracę z amerykańskim projektantem mody Thomem Brownem. Efektem jest powstanie nowych stylowych produktów w tym przede wszystkim Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition. Smartfon to jednak nie wszystko. Samsung przygotował także zegarek Galaxy Watch 6, który oczywiście wpasowuje się w stylistykę głównego urządzenia. Do kompletu dołączane są również 2 skórzane paski dla smartwatcha. To jednak nie wszystkie dodatki. W stylowym pudełku umieszczony jest również unikalny rysik S Pen ze skórzaną osłonką.

Południowokoreański gigant technologiczny podjął współpracę z amerykańskim projektantem mody Thomem Brownem. Efeketem jest powstanie nowych stylowych produktów w tym przede wszystkim Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition.

Samsung Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

Tym co odróżnia Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition od zwykłej wersji jest oczywiście wygląd. Jako pierwsze rzuca się w oczy wykończenie plecków smartfona. Głównym kolorem jest tutaj biel, którą uzupełniają dwa paski - granatowy i czerwony. Oprócz tego zdecydowano się na złote akcenty w postaci obwódek okalających oczka aparatów oraz ramki oddzielającej urządzenie w połowie.

Nawet akcesoria ładujące pasują kolorystycznie

Jak już zostało wspomniane, pasujący wygląd otrzymał również Galaxy Watch 6. Zegarek posiada złotą kopertę oraz fragmenty mocowania na paskach w tym kolorze. Oprócz tego jeden z pasków posiada ten sam wzór, który odnajdziemy na pleckach Galaxy Z Fold 5. Na zdjęciach udostępnionych przez Samsunga widzimy również, że przygotowane zostały 2 etui na  smartfona. I chociaż tak jak cała reszta zostały wykonane w określonej stylistyce, kupując tak wyróżniający się i stylowy smartfon, chyba nikt nie ma zamiaru nosić go w etui.

Samsung Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

Samsung zdradził także, iż przygotowane zostały pasujące akcesoria ładujące, co oznacza, że tak jak smartfon, będą pomalowane z użyciem koloru czerwonego, grantowego oraz białego. Należą do nich ładowarka do smartfona o mocy 25 W, ładowarka do smartwatcha i materiałowy kabel z dwiema końcówkami USB-C.

Urządzenia w specjalnej edycji mają być dostępne od 12 września na wybranych rynkach, w tym również w Korei. Samsung informuje jednak, że ich liczba będzie ograniczona. Niestety producent nie zdradził ceny. Możemy jednak spodziewać się , że ta będzie napradę wysoka. Zwłaszcza, że koszt zakupu samego Galaxy Z Fold 5 w podstawowej wersji wynosi na stronie Samsunga blisko 9 tysięcy złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na ten smartfon nikt nie założy etui. Oto Galaxy Z Fold 5 Thom Browne Edition

 0