Na Warsaw Games Week zagrasz na Xbox One X w nową Forzę i Assassina

Na Warsaw Games Week zagrasz na Xbox One X w nową Forzę i Assassina

Już za niecały miesiąc odbędą się targi growe Warsaw Games Week 2017. Wśród wystawców znajduje się m.in. Microsoft, który zaoferuje możliwość przetestowania Xbox One X przed premierą.

Polski oddział Microsoft przygotuje specjalną strefę Xbox podczas wydarzenia trwającego od 13 do 15 października br. Jej główną atrakcją będzie konsola Xbox One X, najnowsza iteracja Xbox One, z mocą obliczeniową 6 TFLOPS. Będzie okazja zagrać na niej w Forza Motorsport 7 oraz Assassin's Creed: Origins. Obydwie gry charakteryzują się grafiką w rozdzielczości 4K, przy czym nieco inaczej do tego tematu podchodzą. Forza 7 wyświetla 3840 x 2160 pikseli natywnie wraz z efektem HDR i w 60 FPS. Assassin's Creed z kolei używa dynamicznej rozdzielczości, z maksymalną wartością 2160p, jednak czasami będzie ona redukowana aby utrzymać płynność na stałym poziomie.

WGW to obok PGA największe growe wydarzenie roku. Będzie to świetna okazja by zapoznać się z możliwościami Xbox One X przed premierą.

Obydwie gry mają służyć za pokaz mocy i możliwości nowej konsoli Microsoftu, której oficjalna premiera przewidziana jest na 7 listopada. Forza Motorsport 7 była grywalna wcześniej na targach E3, Gamescom oraz IFA (sam w nią grałem), podobnie z Assassin's Creed Origins (minus IFA). Jednak prawdopodobnie na WGW będzie można spodziewać się nowych, usprawnionych wersji demonstracyjnych, z racji tego, że obydwie produkcje zostaną oddane graczom do dyspozycji niedługo przed ich pełnoprawnymi premierami. Z zapowiedzianych przez Microsoft atrakcji jest to oficjalnie wszystko, ale być może jeszcze zostaniemy czymś zaskoczeni.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na Warsaw Games Week zagrasz na Xbox One X w nową Forzę i Assassina

 0