Najnowszy system mesh w standardzie Wi-Fi 6 od TP-Link - Deco X68

Najnowszy system mesh w standardzie Wi-Fi 6 od TP-Link - Deco X68

Właściciele kilkupokojowych mieszkań i jednorodzinnych domów miewają problemy ze zbyt długim buforowaniem lub zanikającym sygnałem sieci bezprzewodowej, tzw. martwymi strefami Wi-Fi. System Deco X68 od TP-Link pozwala w prosty sposób rozwiązać te i wiele innych problemów.

System mesh TP-Link Deco X68 pracuje w najnowszym standardzie Wi-Fi 6. Połączenie kilku współpracujących ze sobą jednostek sprzęt umożliwia stworzenie wydajnego systemu Wi-Fi nawet w dużym mieszkaniu czy wielopiętrowym domu. Kiedy użytkownik przemieszcza się po domu, jego mobilne urządzenie, np. smartfon czy tablet zawsze połączy się z tym routerem Deco. Do stworzenia wydajnej sieci wystarczą w tym przypadku dwie jednostki Deco X68, ale w razie potrzeby całość można rozbudować o kolejne urządzenia. Nowy model jest kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi urządzeniami z serii TP-Link Deco.

Deco X68 zapewnia prędkości dochodzące do 3600 Mb/s w trzech pasmach transmisji: w pierwszym paśmie 5 GHz do 1802 Mb/s, w drugim 5 GHz do 1201 Mb/s oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.

Najnowszy system mesh w standardzie Wi-Fi 6 od TP-Link - Deco X68

Deco X68 zapewnia prędkości dochodzące do 3600 Mb/s w trzech pasmach transmisji: w pierwszym paśmie 5 GHz do 1802 Mb/s, w drugim 5 GHz do 1201 Mb/s oraz 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Dzięki dwóm gigabitowym portom Ethernet w każdym urządzeniu, mesh Deco X68 gwarantuje także szybkie połączenia przewodowe. Mesh wykorzystuje szereg technologii wspomagających, m.in. OFDMA oraz MU-MIMO. Technologie te zwiększają jego wydajność i dają możliwość jednoczesnej transmisji danych poprzez kilka strumieni. Deco X68 wyposażono także w QoS, dzięki któremu można nadawać priorytety swoim urządzeniom i aplikacjom, zwiększając ich wydajność.

Deco X68 to także kompleksowa ochrona sieci użytkownika. Za ochronę transmisji odpowiadają szyfrowanie WPA3 oraz usługa TP-Link HomeShield, które zapewniają dostęp do w pełni potrzeb. Użytkownik ma także możliwość tworzenia oddzielnych profili dla każdego domownika i ustawiania dla każdej z osób limitów czasowych. Nowe Deco posiada także rozbudowane opcje kontroli rodzicielskiej (np. blokowanie dostępu do niepożądanych treści) zapewniające bezpieczeństwo także najmłodszym użytkownikom Internetu. Deco X68 dostępne jest w zestawie z dwoma jednostkami w cenie około 1500 zł. Mesh posiada trzyletnią gwarancję producenta.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Najnowszy system mesh w standardzie Wi-Fi 6 od TP-Link - Deco X68

 0