Naughty Dog poszukuje do pracy przy niezależnej grze online. Co szykują twórcy The Last of Us?

 Naughty Dog poszukuje do pracy przy niezależnej grze online. Co szykują twórcy The Last of Us?

Dwa nowe ogłoszenia o pracę dla scenarzysty rozgrywki i projektanta poziomów przy "najnowszej przygodzie Naughty Dog" sugerują, że deweloper próbuje przenieść doświadczenia oparte na fabule, z których jest znany, do rozgrywki online. "Wyrusz w najnowszą przygodę Naughty Dog – pierwszą samodzielną grę wieloosobową studia!" - mówią ogłoszenia o pracę. "Staramy się wnieść ten sam poziom ambicji i jakości naszych charakterystycznych gier fabularnych do tego wyjątkowego projektu dla wielu graczy. To rzadka okazja, aby wywrzeć wpływ na swoją dyscyplinę i stworzyć doświadczenie, które będzie cieszyć i łączyć miliony graczy na całym świecie."

Tajemnicza gra multiplayer od Naughty Dog to zapewne opóźniony tryb multiplayer Factions z The Last of Us 2, który został rozszerzony do pełnej niezależnej gry. Póki co to jednak tylko domysły.

Jest całkiem możliwe, że tym tytułem dla wielu graczy jest opóźniony tryb multiplayer Factions z The Last of Us 2, który został rozszerzony do pełnej niezależnej gry. Ogłoszenia o pracę pasują również do komentarzy szefa PlayStation Studios, Hermana Hulsta, który w tym miesiącu mówił o opartym na narracji doświadczeniu sieciowym nadchodzącym na PlayStation: "Kto powiedział, że gra wieloosobowa nie może mieć wspaniałych historii, prawda?" Reżyser The Last of Us Part 2 i wiceprezes Naughty Dog  Neil Druckmann ogłosił we wrześniu 2019 roku, że The Last of Us Part 2  nie będzie zawierać trybu dla wielu graczy, choć pierwotnie tak zakładano, ponieważ studio "chciało wykorzystać wszystkie zasoby, aby uczynić tytuł największą grą, jaką kiedykolwiek zrobili".

W kolejnym oświadczeniu Naughty Dog zobowiązało się jednak wydać tryb Last of Us dla wielu graczy po zakończeniu prac nad sequelem. "W końcu doświadczysz owoców ambicji naszego zespołu w internecie, ale nie w ramach  The Last of Us Part II" - oświadczyło studio. "Kiedy i gdzie zostanie to zrealizowane, trzeba jeszcze ustalić. Zapewniamy jednak, że jesteśmy tak samo wielkimi fanami frakcji jak reszta naszej społeczności i cieszymy się, że będziemy mogli udostępnić więcej, gdy wszystko będzie gotowe". Oprócz trybu wieloosobowego Naughty Dog podobno pracuje nad remake'iem oryginalnego The Last of Us na PS5.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Naughty Dog poszukuje do pracy przy niezależnej grze online. Co szykują twórcy The Last of Us?

 0