Need for Speed Unbound zostanie zaprezentowany niebawem i zadebiutuje w 2022 roku

Need for Speed Unbound zostanie zaprezentowany niebawem i zadebiutuje w 2022 roku

Od premiery ostatniej pełnoprawnej odsłony Need for Speed mijają trzy lata (dwa lata temu dostaliśmy remaster Need of Speed: Hot Pursuit). Pojawiają się informacje o nowej części serii, która może zostać ujawniona niebawem.

O tym, że trwają prace nad Need for Speed Unbound wiadomo od jakiegoś czasu. Zagadką pozostawał termin premiery, ale dziennikarz Tom Henderson ujawnił, że Electronic Arts zaprezentuje grę w październiku, natomiast debiutu należy oczekiwać 2 grudnia 2022 roku. W raporcie opublikowanym w Insider-Gaming dziennikarz Tom Henderson twierdzi, że EA i Criterion są wreszcie gotowe do ujawnienia Need for Speed ​​Unbound, a także mają przygotowany trwający ponad minutę zwiastun, więc do prezentacji zostało już niewiele czasu.

Need for Speed Unbound ma zostać zaprezentowany w październiku i trafić do sprzedaży 2 grudnia.

Data premiery podana przez Hendersona pokrywa się z wcześniejszymi plotkami, więc możliwe, że za kilka tygodni EA zapowie nowego Need for Speeda. Tytuł zostanie podobno osadzony w fikcyjnym mieście inspirowanym Chicago. Oprawa graficzna nowego Need for Speeda zawiera elementy anime. Gra będzie skupiona na rozgrywce sieciowej dla wielu graczy, zaś nowością ma być rozwiązanie o nazwie Meetups, w której gracze mogą ścigać się ze sobą w różnych lokalizacjach na mapie Need for Speed ​​Unbound.

Need for Speed Unbound powstaje z myślą o komputerach i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Need for Speed: Heat, czyli ostatnia pełnoprawna część serii rozgrywa się w mieście Palm City przypominającym Miami. Wcielamy się w osobę, która ma za zadanie pomóc fanom szybkiej jazdy zdemaskować nielegalne działania policji. Podczas zabawy zdobywamy reputację oraz pieniadze, które wydajemy na nowe samochody i ulepszenia. Same miasto jest dość rozległe i otwarte zwłaszcza za dnia, kiedy przemieszczamy się bez większych przeszkód.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Need for Speed Unbound zostanie zaprezentowany niebawem i zadebiutuje w 2022 roku

 0