Nie możecie się doczekać otwartej bety Diablo 4? Spodziewajcie się długich kolejek

Nie możecie się doczekać otwartej bety Diablo 4? Spodziewajcie się długich kolejek

Zapewne wielu z Was szykuje się już do startu otwartej bety Diablo IV, ale Blizzard zdaje się ostrzegać graczy, że dziś muszą uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcą wypróbować najnowszą odsłonę tej kultowej gry action RPG. Producent potwierdza, że gracze będą oczekiwać w długich wirtualnych kolejkach do gry.

W poście na forum Blizzard stwierdza, że ​​rzeczywiście spodziewa się, że wielu ludzi zaloguje się na swoich serwerach Battle.net, aby wziąć udział w otwartej becie. Producent napisał: „Będą długie kolejki, szczególnie w piątek, kiedy po raz pierwszy uruchomimy grę oraz w okresach największego natężenia ruchu w danych regionach. Miniony weekend pomógł nam przewidzieć wydajność, jakiej oczekujemy w ten weekend i będziemy wykorzystywać tę pojemność, aby celowo obciążać nasze systemy w ramach przygotowań do premiery. Podsumowując, chociaż wiemy, że może to być frustrujące, potrzebujemy kolejek, aby odpowiednio przetestować nasze usługi…”.

Producent potwierdza, że gracze będą oczekiwać w długich wirtualnych kolejkach do gry.

Diablo 4 PC

Blizzard mówi również, że może od czasu do czasu wyłączać serwery beta Diablo IV „w celu wdrożenia poprawek infrastruktury”. Jednak głównym celem tej otwartej bety jest zebranie opinii na temat gry od wszystkich tych graczy. Zespół deweloperów będzie sprawdzał oficjalne fora gry w poszukiwaniu tych opinii, a także wszelkich błędów, które mogą napotkać.

Okres otwartej bety rozpoczyna się 24 marca o godzinie 17:00 czasu polskiego i kończy się 27 marca o godzinie 20:00. Gracze mogą wypróbować wszystkie pięć klas postaci w grze (Barbarzyńca, Łotrzyk, Czarnoksiężnik, Druid i Nekromanta) i doprowadzić ich do poziomu 25. Jeszcze w weekend będziecie mogli przeczytać nasze wrażenia z wersji PS5, którą ogrywaliśmy w ubiegły weekend, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszym testem kart graficznych w becie Diablo IV i artykułem o optymalizacji wersji PC

Pełna wersja gry zadebiutuje 6 czerwca na PC, konsolach Xbox One i Xbox Series X|S oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Grę można już zamawiać w przedsprzedaży.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nie możecie się doczekać otwartej bety Diablo 4? Spodziewajcie się długich kolejek

 0