Nobody Wants to Die - polska gra to połączenie Blade Runnera, Observera i Batman: Arkham 

Nobody Wants to Die - polska gra to połączenie Blade Runnera, Observera i Batman: Arkham 

IGN udostępnił nowe wideo, prezentujące dziesięć minut materiału z rozgrywki z nadchodzącej pierwszoosobowej gry przygodowej w stylu cyber-noir, Nobody Wants to Die. Jest to dzieło polskiego studia PLAION i trzeba przyznać, że zapowiada się niezwykle intrygująco. 

Nobody Wants to Die przypomina mieszankę Blade Runnera, Observera i Batman: Arkham w trybie detektywa. A ten 10-minutowy materiał daje nam całkiem niezłe pojęcie o tym, czego możemy się spodziewać po tym tytule w kwestii rozgrywki, klimatu i fabuły.

Nobody Wants to Die przypomina mieszankę Blade Runnera, Observera i Batman: Arkham w trybie detektywa.

W tej grze gracze wcielają się w detektywa z Departamentu Śmiertelności Jamesa Karry'ego podczas jego polowania na seryjnego mordercę, którego celem są elitarni obywatele miasta. Gracze będą badać miejsca zbrodni, korzystając ze swojej manipulacji czasem i zaawansowanej technologii, aby zrekonstruować wydarzenia poprzedzające każde morderstwo i odkrywać wskazówki prowadzące do przerażającej prawdy kryjącej się za zabójstwami. Tytuł ma naprawdę mroczny klimat, a futurystyczny setting pozwala twórcom pobawić się nieco konwencją noir. 

Nobody Wants to Die tworzone jest na silniku Unreal Engine 5, a jego celem będzie połączenie fotorealistycznej grafiki i unikalnej narracji.

PLAION wyda grę Nobody Wants to Die na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S 17 lipca. Co ciekawe, autorzy nie ujawnili jeszcze wymagań gry na PC.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nobody Wants to Die - polska gra to połączenie Blade Runnera, Observera i Batman: Arkham 

 0