Nowy Razer Viper V2 Pro jest jeszcze lżejszy! E-sportowcy będą pod wrażeniem

Nowy Razer Viper V2 Pro jest jeszcze lżejszy! E-sportowcy będą pod wrażeniem

Razer wprowadził dziś do sprzedaży Viper V2 Pro - ultralekką i niesamowicie precyzyjną mysz dla wymagających graczy.

Mysz Razer Viper jest już obecna na rynku od dłuższego czasu. Technologia posunęła się jednak znacznie do przodu, więc producent postanowił odświeżyć swój produkt, wydając wersję Viper V2 Pro, przy okazji znacznie go odchudzając. Wprowadzony dziś na  rynek Viper V2 Pro, to mysz, która należy do kategorii ultralekkiej. Waga nowego gryzonia to zaledwie 58 gramów, co sprawia, że ta bezprzewodowa konstrukcja jest lżejsza od Viper Ultimate aż o 20 procent.

Razer Viper V2 Pro oferuje niesamowitą lekkość i najwyższą precyzję - takie połączenie niestety kosztuje.

Razer dedykuje Viper V2 Pro graczom, którzy wymagają szybkości i precyzji, aby natychmiastowo wprowadzać poprawki w trakcie gry. Mysz zawiera nowe przełączniki myszy Gen-3 oraz nowy czujnik optyczny Focus Pro 30K. Zaprojektowany przez Razera i wykonany przez Pixart sensor optyczny oferuje precyzję na poziomie 99,8% i w połączeniu z oprogramowaniem oferuje cały szereg dodatkowych funkcji, takich jak inteligentne śledzenie, synchronizacja ruchu i asymetryczne odcinanie, aby zapewnić najwyższą wydajność przez cały czas. 

Funkcja asymetrycznego odcięcia została ulepszona, aby obsługiwać do 26 szczegółowych poziomów regulacji wysokości w porównaniu do zaledwie 3 w poprzedniej wersji. Nowe przełączniki myszy Razer Optical Mouse Switches 3. generacji mają wytrzymałość do 90 milionów kliknięć, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Ulepszona bateria pozwala na 80 godzin zabawy bez przerwy, a ładowanie odbywa się przez port USB-C. Jeden z graczy Valorant przetestował prototypowy egzemplarz Viper V2 Pro i ustanowił rekord eliminacji na poziomie 35 zabójstw w trakcie jednej rozgrywki, co jest świetną  rekomendacją produktu. Cena za tę lekkość i precyzję jest jednak dość ciężka - producent wycenił Viper 2 Pro na 159,99 euro.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nowy Razer Viper V2 Pro jest jeszcze lżejszy! E-sportowcy będą pod wrażeniem

 0