NVIDIA również będzie oferować klawisz do klawiatury. Będzie trudniej dostępny niż karta graficzna

NVIDIA również będzie oferować klawisz do klawiatury. Będzie trudniej dostępny niż karta graficzna

Niedawno pisaliśmy o klawiszu w kształcie karty graficznej od Asusa, a teraz na podobny gadżet zdecydowała się NVIDIA, która zaprezentowała nasadkę z tłoczonym napisem „RTX On”, co producent opisuje jako „celebrację GeForce RTX”.

Zieloni przekonują, że nowy klawisz „RTX On” będzie doskonałym sposobem na „pochwalenie się swoim fandomem”. Bez wątpienia dla pewnej części społeczności PC nasadka na klawisz z wytłaczanym logiem NVIDII, który wykonany jest ze szczotkowanego aluminium, będzie przedmiotem pożądania. Jednak nie każdy będzie mógł go dostać, gdyż to osobliwe akcesorium nie trafi do sprzedaży detalicznej, ale będzie dostępne jako ekskluzywny prezent w mediach społecznościowych/forum firmy.

Zieloni przekonują, że nowy klawisz „RTX On” będzie doskonałym sposobem na „pochwalenie się swoim fandomem”.

NVIDIA również będzie oferować klawisz do klawiatury. Będzie trudniej dostępny niż karta graficzna

Jak widać na zdjęciu, klawisz NVIDII został zaprojektowany w celu zastąpienia pojedynczego standardowego klawisza, a na zdjęciach promocyjnych widnieje on jako zastępstwo dla tradycyjnego klawisza Escape (Esc). Jest to typowa lokalizacja przyciągająca wzrok, ponieważ jest to miejsce, w którym klawisz jest odseparowany od reszty. Niektórzy twórcy nasadek klawiszowych budują naprawdę oryginalne klawisze zastępcze dla Esc i na ich tle propozycja Zielonych jest stosunkowo skromna. Niemniej z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. 

Jak więc zdobyć taki klawisz? Nvidia twierdzi, że będzie rozdawać klawisze „RTX On” przez całą wiosnę i na początku lata. Zainteresowani powinny śledzić kanały mediów społecznościowych GeForce, aby nie przegapić szansy na wygraną. Najwyraźniej demonstrowanie „pasji do gier, grafiki i technologii” podczas interakcji w mediach społecznościowych z kartą Nvidia GeForce pomoże wygrać jeden z tych klawiszy z limitowanej edycji. Cokolwiek to oznacza. 

Entuzjaści komputerów PC i gracze uwielbiają modyfikować swoje maszyny. Oczywiście najbardziej oczywistym celem personalizacji komputera jest obudowa, ale oryginalne akcesoria również są w cenie, szczególnie gdy mamy szansę przyozdobić swój sprzęt limitowanymi elementami, takimi jak ta propozycja NVIDII. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA również będzie oferować klawisz do klawiatury. Będzie trudniej dostępny niż karta graficzna

 0