NVIDIA udostępniła zwiastun dotyczący kart graficznych RTX 4000. Premiera już 20 września?

NVIDIA udostępniła zwiastun dotyczący kart graficznych RTX 4000. Premiera już 20 września?

Wygląda na to, że NVIDIA rozpoczyna kampanię marketingową związaną z nachodzącymi kartami graficznymi GeForce RTX 4000. Na swoim Twitterowym profilu, zieloni udostępnili nawet krótki zwiastun o nazwie Project Beyond, który związany jest właśnie z nowymi GPU. Ten krótki materiał wideo pokazuje, że NVIDIA przygotowuje się na wielkie ogłoszenie kolejnej generacji kart graficznych podczas GTC 2022.

Internet wręcz zalewają coraz to nowsze doniesienia o nachodzących kartach graficznych z serii GeForce RTX 4000. Mimo, że w sieci pojawiło się już mnóstwo informacji na ich temat, nic nie rozbudza emocji tak, jak oficjalna wzmianka od NVIDII. Wygląda na to, że zieloni rozpoczynają już kampanię marketingową, udostępniając między innymi na Twitterze zwiastun o nazwie Project Beyond. Fakt faktem, samo wideo nie przedstawia niczego konkretnego, jednak opublikowanie go na oficjalnym profilu może wskazywać na premierę tuż za rogiem. Według portalu VideoCardz, zbliżające się wydarzenie GTC 2022 z pewnością będzie związane z kolejną generacją kart graficznych Ada Lovelace. Transmisja na żywo o nazwie GeForce Broadcast ma zostać wyemitowana już 20 września o godzinie 8:00 rano czasu pacyficznego.

Według najnowszych doniesień, już 20 września odbędzie się transmisja GeForce Broadcast, która będzie dotyczyć kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4000.

Mówi się, że NVIDIA zaprezentuje w trakcie tego wydarzenie flagowe układy, czyli RTX 4090, RTX 4080 oraz RTX 4070, które jako pierwsze zastąpią obecnie dostępną generację. Możemy spodziewać się również, że zieloni udostępnią do tego czasu jeszcze kilka podobnych zwiastunów zawierających najpewniej nieco więcej szczegółów. Jeśli NVIDIA faktycznie zdecyduje się na ujawnienie modeli z serii RTX 4000 już 20 września, to znacząco wyprzedzi konkurencję.

AMD nie wspomniało jeszcze o konkretnej dacie premiery kart z rodziny Radeon RX 7000. Szybkie wypuszczenie na rynek konstrukcji Ada Lovelace może być bardzo niekorzystne dla Intela, który nie wprowadził swoich układów z linii Arc na rynek światowy.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA udostępniła zwiastun dotyczący kart graficznych RTX 4000. Premiera już 20 września?

 0