NVIDIA zapowiada wystąpienie na Computex 2022. Czego możemy się spodziewać?

NVIDIA zapowiada wystąpienie na Computex 2022. Czego możemy się spodziewać?

Kiedy można spodziewać się nowych konsumenckich zapowiedzi ze strony NVIDII? Wygląda na to, że już wkrótce, ponieważ firma pojawi się na targach Computex 2022, na których zaplanowała swoje wystąpienie, podobnie zresztą jak AMD.

Konferencja NVIDII w ramach Computex 2022 odbędzie się już 23 maja i w programie firmy przewidzianych jest 6 prelegentów, co sugeruje, że omówionych zostanie wiele różnych tematów. Z punktu widzenia graczy najważniejszym nazwiskiem na liście wydaje się Jeff Fisher, który jest starszym wiceprezesem ds. GeForce w firmie NVIDIA. To człowiek, który podczas konferencji Zielonych na CES 2022 zapowiedział flagową kartę graficzną GeForce RTX 3090 Ti. Co prawda musieliśmy na nią poczekać nieco dłużej niż obiecywał producent, ale istotne jest to, że Fisher praktycznie zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia na temat nowych produktów GeForce.

Konferencja NVIDII w ramach Computex 2022 odbędzie się już 23 maja i w programie firmy przewidzianych jest 6 prelegentów.

NVIDIA zapowiada wystąpienie na Computex 2022. Czego możemy się spodziewać?

W głównym opisie prezentacji wspomniano, że NVIDIA „pokaże, w jaki sposób sztuczna inteligencja zasila centrum danych przedsiębiorstwa oraz najnowsze produkty i technologie dla graczy i twórców”. Druga część tego zdania niekoniecznie musi jednak oznaczać zupełnie nowe produkty. Na chwilę obecną to praktycznie wszystko, co wiemy na temat obecności NVIDII na targach w Tajwanie i nie ma co spekulować, bo za 10 dni wszystko się wyjaśni.

Warto przypomnieć, że dyrektor generalna AMD, dr Lisa Su, tego samego dnia wygłosi swoje przemówienie na Computex 2022. Oczekuje się, że AMD ujawni swoje plany dotyczące nowej generacji procesorów Ryzen i mamy nadzieję, że nie zabraknie też architektury graficznej RDNA 3. W jednym i drugim przypadku spodziewamy się jednak teaserów, a nie pełnoprawnych zapowiedzi nowych produktów. Firmy zapewne zajawią technologie, które będą napędzać ich next-genowe produkty, dając nam przedsmak tego, czego możemy oczekiwać na jesieni. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: NVIDIA zapowiada wystąpienie na Computex 2022. Czego możemy się spodziewać?

 0