Obcy: Izolacja ponownie za darmo w Epic Games Store (+ Hand of Fate 2)

Obcy: Izolacja ponownie za darmo w Epic Games Store (+ Hand of Fate 2)

Epic Games Store udostępniło kolejną porcję darmowych gier i tym razem otrzymaliśmy Obcy: Izolacja, które będzie dostępne za darmo przez najbliższy tydzień. Grę możecie pobrać bez żadnych dodatkowych opłat do 29 kwietnia. Warto podkreślić, że to już drugi raz, kiedy EGS oferuje ten tytuł za darmo, więc jeśli za pierwszym razem przeoczyliście okazję, to możecie naprawić ten błąd. Tym bardziej że Obcy: Izolacja to jeden z najlepszych tytułów z kultowym Ksenomorfem w roli głównej i o ile survival-horrorry nie wywołują u Was nadmiernego paraliżu, to zdecydowanie warto zapoznać się z tą produkcją. To jednak nie wszystko, co włodarze Epic Games Store przygotowali dla graczy. Drugim darmowym tytułem udostępnionym w sklepie jest Hand of Fate 2.  

Epic Games Store udostępniło kolejną porcję darmowych gier i tym razem otrzymaliśmy Obcy: Izolacja, które będzie dostępne za darmo przez najbliższy tydzień.

Obcy: Izolacja to survival horror, w którym graczom towarzyszy atmosfera ciągłego zagrożenia ze strony Ksenomorfa przeczesującego statek. Gracze wcielają się w Amandę Ripley i podejmują misji przetrwania, poruszając się po labiryntowej stacji Sewastopol. Nieprzygotowani i niedoposażeni gracze będą potrzebować sprytu i odwagi, aby wyjść cało z opresji, tym bardziej że nie mają szans w bezpośrednim starciu z tytułowym Obcym. Tak brzmi oficjalny opis gry na stronie EGS: „Opuszczając Ziemię, Ellen Ripley obiecała córce, że spędzi z nią 11. urodziny. Nigdy nie wróciła. Piętnaście lat później Amanda Ripley dowiaduje się, że odzyskano czarną skrzynkę ze statku jej matki. Leci do stacji kosmicznej Sewastopol, aby ostatecznie rozwiązać tajemnicę jej zaginięcia. Niebawem staje w obliczu nieznanego zagrożenia”. 

Hand of Fate 2 to z kolei przeniesienie gry planszowej i karcianej na ekrany monitorów w formie dość nietypowego RPG. Główne założenia Hand of Fate 2 nie różnią się od tego, co znamy z pierwszej części i ponownie zadaniem gracza jest pokonywanie wyzwań tworzonych na podstawie kart zagrywanych przez magicznego przeciwnika, znanego jako Rozdający. Na stronie Epic Games Store widnieje następujący opis: „Nowy bohater staje twarzą w twarz z Rozdającym w Hand of Fate 2! Opanuj żywą planszówkę z nieskończenie grywalnymi zadaniami – odblokuj nowe karty, zbuduj własną przygodę, a potem pokonaj wrogów w brutalnej walce w czasie rzeczywistym!”

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obcy: Izolacja ponownie za darmo w Epic Games Store (+ Hand of Fate 2)

 0