Obfita dawka promocji na Xbox One - Rainbow Six Siege, wielka wyprzedaż Bethesdy i trochę Toma Clancy`ego

Obfita dawka promocji na Xbox One - Rainbow Six Siege, wielka wyprzedaż Bethesdy i trochę Toma Clancy`ego

Jak co tydzień we wtorek dla posiadaczy Xbox One i Xbox 360 pojawia się nowa cotygodniowa oferta z różnymi wyprzedażami gier cyfrowych i DLC. W przypadku obecnego Deals with Gold - bo tak się ta promocja nazywa - można zaryzykować stwierdzenie, że oferta jest ciekawsza, niż wcześniej szumnie zapowiadana wielka letnia wyprzedaż.

Znajdziemy tutaj między innymi taktyczny, sieciowy FPS Rainbow Six: Siege, który w zeszły weeekend można było ograć za darmo; ponadto Bethesda zorganizowała wielką akcję promocyjną w ramach której za niezłe pieniądze można wyhaczyć DOOMa, The Evil Within, Wolfensteiny czy też ostatecznie Fallouta 4 (choć ten już zapewne zdążył w wersji pudełkowej mocno potanieć). W przypadku tej ostatniej pozycji, przecenione są także wszystkie wydane do tej pory DLC.

Wyprzedaż Bethesdy także obejmuje niemało pozycji na Xboksa 360, z czego Fallout 3 i New Vegas są kompatybilne z Xbox One - a te dwie pozycje dodatkowo oferują komplet DLC po zredukowanej cenie. Innymi wstecznie kompatybilnymi grami są klasyki-legendy gatunku FPS, czyli Doom I, II i Wolfenstein 3D. Warto pamiętać, że te dwa pierwsze oferują rozgrywkę multiplayer i co-op.

Fani Toma Clancy'ego, którzy jeszcze korzystają z 360-tki powinni także znaleźć coś dla siebie - w świetnych cenach kupimy Ghost Recon Advanced Warfighter 2, Future Soldier czy też Splinter Cell: Conviction.

Niestety kilka pozycji na Xboksa 360 będzie niedostępnych na polskim rynku i nie będzie się tego dało obejść, jak na Xbox One, gdzie tak naprawdę region nie ma znaczenia. Nie korzystamy przez to z m.in. DLC do Dishonored, czy też fenomenalnej pierwszej odsłony Tom Clancy's GRAW.

Do skorzystania z promocji potrzebny jest abonament Xbox Live Gold. Trwa ona do wtorku 9 sierpnia i godziny 11:59 czasu polskiego.

Poniżej pełna lista przecenionych tytułów, wraz z odnośnikami i cenami, a także wykreślonymi pozycjami z których nie skorzystamy w Polsce:

Deals with Gold - Xbox One:

 

Wyprzedaż Bethesdy - Xbox One:

 

Spotlight Sale - Xbox One:

 

Deals with Gold - Xbox 360:

 

Wyprzedaż Bethesdy (nie wymaga Golda) - Xbox 360:

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obfita dawka promocji na Xbox One - Rainbow Six Siege, wielka wyprzedaż Bethesdy i trochę Toma Clancy`ego

 0