Obrotowa kamera 2K QHD Wi-Fi D-Linka z funkcją wykrywania osób

Obrotowa kamera 2K QHD Wi-Fi D-Linka z funkcją wykrywania osób

D-Link wzbogacił portfolio inteligentnych kamer mydlink o zewnętrzną kamerę QHD WiFi z funkcją obrotu i przybliżenia (DCS-8635LH). Sprzęt wyposażony w algorytmy sztucznej inteligencji rejestruje wideo w czasie rzeczywistym w doskonałej rozdzielczości i w 360 stopniach.

Funkcja wykrywania oparta na algorytmie sztucznej inteligencji umożliwia rozpoznanie ludzi oraz pojazdów, jak też dźwięku tłuczonego szkła. Po wykryciu zdarzenia, automatycznie uruchamiane jest nagrywanie na kartę microSD lub w chmurze. Natomiast wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają dwukierunkowe przesyłanie głosu, a wbudowana syrena o głośności 90dB odstrasza intruzów. Kamera to idealne rozwiązanie do ochrony domu i małego biura, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, umożliwiające strumieniowanie wideo w jakości 2K QHD 1440p z wieloma szczegółami. Dostępny jest też nocny podgląd, dzięki któremu monitoring może być prowadzony w całkowitej ciemności do 7 m. Kontrolowana zdalnie funkcja obrotu zapewnia podgląd w 360 stopniach, dzięki czemu monitorowany jest cały wybrany obszar.

D-Link wzbogacił portfolio inteligentnych kamer mydlink o zewnętrzną kamerę QHD WiFi z funkcją obrotu i przybliżenia (DCS-8635LH).

Obrotowa kamera 2K QHD Wi-Fi D-Linka z funkcją wykrywania osób

Kamerę można umieścić wszędzie tam, gdzie jest potrzebna, dzięki odpornej na warunki atmosferyczne obudowie klasy IP65 oraz połączeniom przez dwuzakresową sieć Wi-Fi lub port Ethernet. DCS-8635LH jest dostarczana wraz z akcesoriami umożliwiającymi przytwierdzenie jej do ściany, sufitu lub na maszcie, co zwiększa możliwość wyboru lokalizacji. Wsparcie kodowania H.265 przekłada się na mniejsze wymagania co do przepustowości sieci, nawet w przypadku podglądu i nagrywania w jakości 2K QHD. Model DCS-8635LH współpracuje z Asystentem Google oraz Amazon Alexa, co umożliwia wydawanie poleceń głosowych. Natomiast wsparcie ONVIF Profile S zapewnia nieprzerwane nagrywanie na zgodnych urządzeniach NAS oraz NVR. Kamera wspiera najnowsze szyfrowanie WPA3 zapewniając bezpieczne połączenia.

Użytkownicy mogą też skorzystać z szybkiej konfiguracji przez Bluetooth oraz zdalnego podglądu, odtwarzania wideo oraz zarządzania przez bezpłatną aplikację mydlink. Nową kamerę zaprojektowano z myślą o inteligentnym, bezproblemowym oraz szczegółowym monitoringu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Użycie algorytmów sztucznej inteligencji do wykrywania intruzów oraz ruchu umożliwia zainicjowanie automatycznych powiadomień o zdarzeniach, dzięki czemu DCS-8635LH zapewnia rozbudowaną ochronę domu i biura. Więcej informacji o dostępności i cenach można uzyskać u D-Link.

Zobacz także:

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obrotowa kamera 2K QHD Wi-Fi D-Linka z funkcją wykrywania osób

 0