Obudowy SilentiumPC w dobrej promocji do 8 maja

Obudowy SilentiumPC w dobrej promocji do 8 maja

Jeśli właśnie składasz lub modernizujesz swojego PC-ta, powinna Cię zainteresować obecna promocja na obudowy komputerowe serii Ventum VT2 i VT4. Zachęcam również do zapoznania się zestawieniem majowych zestawów komputerowych do gier.

SilentiumPC ma bardzo szeroką ofertę jeśli chodzi o chłodzenia procesora, obudowy czy zasilacze, a proponowane produkty to złoty środek między atrakcyjną ceną i dobrą jakością. Tym razem polska marka prowadzi kampanię promocyjną na popularne obudowy komputerowe serii Ventum VT2 i VT4 oraz VT4, łącznie osiem modeli ze zniżkami do 21% ceny sklepowej. Akcja promocyjna jest prowadzona  we wszystkich dużych sklepach w Polsce, link do promocji.

Silentium Ventum VT2 i VT4 to popularne obudowy komputerowe, które do 8 maja są objęte promocyjną zniżką do 21%.

SilentiumPC Ventum VT4V oraz VT2 to dwukomorowe konstrukcja w formacie Micro Tower, a za doprowadzenie powietrza do wnętrza obudowy odpowiada stalowa siatka mesh zajmująca dużą powierzchnię panelu frontowego, za jego przepływ dbają wysokociśnieniowe wentylatory Stella HP 120 mm w zależności od wersji także z podświetlaniem ARGB.

W obudowie mamy w standardzie zestaw filtrów przeciwkurzowych – pod zasilaczem, na froncie oraz na topie obudowy, zaślepki są wyłamywane, ale producent dodane nam 3 śledzie. Miło też widzieć czarne przewody do kabla HD Audio. Wy co sądzicie o tych obudowach?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Obudowy SilentiumPC w dobrej promocji do 8 maja

 0