OnePlus 10 Pro - producent zaprezentował wygląd swojego nowego flagowca

OnePlus 10 Pro - producent zaprezentował wygląd swojego nowego flagowca

Co prawda do oficjalnej premiery nowego flagowca od OnePlus pozostał jeszcze tydzień, ponieważ ta zaplanowana jest na 11 stycznia, ale chiński producent powoli odsłania karty, ujawniając choćby wygląd OnePlus 10 Pro.

Tym razem otrzymaliśmy grafikę prezentującą przede wszystkim układ wyspy aparatów na tylnym panelu OnePlus 10 Pro. Chociaż render nie prezentuje smartfona w pełnej krasie, to jednak daje całkiem niezły obraz tego, czego możemy spodziewać się po jego designie i potwierdza, że 10 Pro będzie miał trzy tylne kamery, które ponownie będą nosić markę Hasselblad. Współpraca OnePlus ze szwedzkim producentem aparatów rozpoczęła się od zeszłorocznego OnePlus 9, gdzie obie firmy pracowały razem nad dostrajaniem kolorów zdjęć w telefonie, z całkiem wynikami.

Otrzymaliśmy oficjalną grafikę prezentującą przede wszystkim układ wyspy aparatów na tylnym panelu OnePlus 10 Pro.

OnePlus 10 Pro - producent zaprezentował wygląd swojego nowego flagowca

Zdjęcie potwierdza również konstrukcję wybrzuszenia aparatu telefonu, która wcześniej pojawiała się w przeciekach od informatora z Twittera @OnLeaks i 91Mobiles. Chociaż specyfikacje tych aparatów nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, doniesienia wskazują, że OnePlus 10 Pro będzie wyposażony w 48-megapikselowy aparat główny, 50-megapikselowy szerokokątny, 8-megapikselowy teleobiektyw i 32-megapikselowy aparat do selfie.

Sercem telefonu najpewniej będzie, jak nietrudno się domyślić, procesor Snapdragon 8 Gen 1 wspierany przez 8 GB lub 12 GB pamięci RAM, 128 GB lub 256 GB pamięci oraz baterię o pojemności 5000 mAh. Podobno nie zabraknie także certyfikatu IP68, potwierdzającego odporność na kurz i wodę. Na opublikowanym oficjalnym obrazku możemy też zobaczyć firmowy trzystopniowy przełącznik dzwonka OnePlus, który w przeszłości pozwalał łatwo przełączać telefon w tryb wibracji i cichy.

OnePlus 10 Pro - producent zaprezentował wygląd swojego nowego flagowca

O ile debiut na rodzimym rynku spodziewany jest w przyszłym tygodniu, to OnePlus nie ogłosiło, kiedy seria OnePlus 10 może zostać wypuszczona poza Chinami, ale 91Mobiles wcześniej informowało, że globalna premiera może nastąpić do kwietnia. Przypominamy, że Xiaomi już zaprezentowało swojego nowego flagowca, podobnie zresztą jak Motorola, a w najbliższych tygodniach i miesiącach spodziewać należy się wysypu podobnych modeli klasy premium ze Snapdragonem 8 Gen 1 od innych firm, w tym choćby realme.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: OnePlus 10 Pro - producent zaprezentował wygląd swojego nowego flagowca

 0