Origin PC - PC, Xbox One X, PS4 Pro oraz Switch w jednym stali domu

Origin PC - PC, Xbox One X, PS4 Pro oraz Switch w jednym stali domu

Jeśli kiedykolwiek chcieliście być w posiadaniu wszechstronnej maszyny do gier, pozwalającej grać w najnowsze tytuły na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, to Origin PC ma rozwiązanie pod postacią Big 0 2.0. To gamingowe monstrum z rozbudowanym systemem chłodzenia wodnego, złożone przez Origin PC by uczcić ich 10. rocznicę i jak można się domyślać, koszt zakupu to prawdopodobnie równowartość co najmniej jednej (zdrowej) nerki na czarnym rynku. Wszystkich szykujących się już do zakupu musimy niestety zmartwić - zestaw ten nigdy nie pojawi się w sprzedaży. Warto jednak na niego zerknąć i docenić pracę twórców, a może i zaczerpnąć nieco inspiracji we własnym projekcie.

Big 0 2.0 to hybrydowy zestaw gamingowy, łączący w sobie wszystkie liczące się współczesne platformy.

 

Origin PC powiedziało, że "edycja Big O na rok 2019 łączy Xbox One X, PS4 Pro, Nintendo Switch i wysokiej klasy komputer do gier w naszej flagowej obudowie komputerowej Genesis. Big O jest świadectwem ciężkiej pracy i kreatywność w budowaniu komputerów". Okazuje się, że Big O 2.0 to powrót do Big O z 2009 roku, który łączył w sobie komputer do gier i konsolę Xbox 360. Na początek warto spojrzeć na elementy tworzące zestaw PC. Współistnienie obok siebie 4 systemów, nie oznacza, że umieszczono w środku słabsze komponenty PC i widać tutaj:

  • Płyta główna: MSI MEG Z390 Godlike
  • CPU: Intel Core i9-9900K
  • GPU: Nvidia Titan RTX
  • RAM: 64GB Corsair Dominator Platinum RGB
  • Dyski: 2x 2TB Samsung EVO NVMe, 14TB Seagate Barracuda
  • OS: Windows 10

Podzespoły PC są tutaj chłodzone cieczą, jednakże nie tylko one. Zarówno Xbox One X jak i PlayStation 4 Pro są również schładzane przy pomocy płynu, a całość jest umieszczona po przeciwnej stronie do PC. Wszystko można zobaczyć poprzez szklane panele w obudowie Genesis. Nintendo Switch nieco różni się od reszty, ponieważ umieszczono go w stacji dokującej na przedzie zestawu i jest ukryty za uchylnym panelem. Switch oczywiście można wyjmować. Wszystkie konsole i komputer PC są podłączone do przełącznika HDMI w celu uzyskania elastycznych opcji wyjścia, a także mają swoje dedykowane wyjścia. W zestawie znajdują się również karty przechwytywania obrazu 4K, dla osób chcących nagrywać i/lub streamować swoje sesje gier. Niestety jak wspomnieliśmy, tego zestawu nie da się kupić, ale osoby z odpowiednim zacięciem i wsparciem finansowym, zawsze mogą spróbować swoich sił i stworzyć gamingową hybrydę samodzielnie.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Origin PC - PC, Xbox One X, PS4 Pro oraz Switch w jednym stali domu

 0