Ostatnia szarża EVGA. GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN bije rekord świata w 3DMark Time Spy Extreme

Ostatnia szarża EVGA. GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN bije rekord świata w 3DMark Time Spy Extreme

Na pożegnanie z EVGA południowokoreański overclocker Biso Biso postanowił zadedykować swój najnowszy rekord świata na karcie graficznej GeForce RTX 3090 Ti samemu Vince'owi Lucido, znanemu lepiej w środowisku jako KINGPIN. Przypominamy, że EVGA wycofało się z produkcji wszelkiego rodzaju kart graficznych kilka tygodni temu, więc są to ostatnie podrygi tej firmy w segmencie GPU. 

W poście na Facebooku Vince „KINGPIN” Lucido podziękował wszystkim swoim przyjaciołom z branży technologicznej i spoza niej za skontaktowanie się z nim po tym, jak EVGA ogłosiło, że rezygnuje ze współpracy z NVIDIA i produkcji kart graficznych. Światowej klasy overclocker stwierdził również, że chociaż historia marki KINGPIN może się skończyć w EVGA, istnieje możliwość, że będzie kontynuowana w taki czy inny sposób. Czy zobaczymy produkty KINGPIN od innego producenta, dopiero się okaże, ale firma EVGA niedawno wprowadziła do sprzedaży swoją płytę główną KINGPIN z serii Z790, więc wygląda na to, że nie zamierza rezygnować z tej marki (a przynajmniej w ramach obecnej generacji).

Na pożegnanie z EVGA południowokoreański overclocker Biso Biso postanowił zadedykować swój najnowszy rekord świata KINGPINowi.

Ostatnia szarża EVGA. GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN bije rekord świata w 3DMark Time Spy Extreme

„Jestem wdzięczny za wszystkich przyjaciół z branży, starych kolegów itp., którzy odezwali się do mnie. To wiele znaczy i doceniam to. Nie jest to dobra wiadomość i przepraszam przede wszystkim fanów i ludzi, którzy pasjonują się naszą marką i wszystkim, co zrobiliśmy tutaj przez lata w EVGA. Jeśli sprzęt KP ma być kontynuowany w taki czy inny sposób, jestem pewien, że tak się stanie. Społeczność entuzjastów EVGA i sprzętu PC była dla mnie i moich zespołów wspaniała przez lata, DZIĘKUJĘ” - napisał Vince Lucido aka KINGPIN

Teraz overclocker Biso Biso, który jest również częścią zespołu OC EVGA, zadedykował swój ostatni rekord świata na karcie graficznej EVGA GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN, swojemu koledze. Biso twierdzi, że ustanowił ten rekord świata nie tylko dla Vince'a, ale także po to, by upamiętnić ostatnie dni kart graficznych EVGA. Specjalista od podkręcania zajmuje obecnie kilka czołowych miejsc w benchmarkach 3DMark Time Spy i Port Royal, a podczas swojej ostatniej sesji używał dwóch kart graficznych GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN , co pozwoliło mu uzyskać rekordowy wynik 24 964 punktów w Time Spy Extreme. Oba GPU zostały podkręcone do 2,58 GHz na ciekłym azocie.

Idąc dalej, Biso planuje podążać za Vincem (KINGPIN), gdziekolwiek ten się uda, ponieważ, jak podkreśla, ma na niego duży wpływ i jest dla niego mentorem. W zespole EVGA znajduje się kilku znanych overclockerów, którzy teraz są w trudnej sytuacji. Mamy więc nadzieję, że marka KINGPIN odrodzi się w innym miejscu i znajdą oni nowy dom. 

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ostatnia szarża EVGA. GeForce RTX 3090 Ti KINGPIN bije rekord świata w 3DMark Time Spy Extreme

 0