Outriders - polska gra udostępniona za darmo na Steamie. Ale lepiej się pospieszcie

Outriders - polska gra udostępniona za darmo na Steamie. Ale lepiej się pospieszcie

W najbliższym czasie o Outriders znów może zrobić się nieco głośniej. Pod koniec miesiąca trzecioosobowa strzelanka autorstwa People Can Fly otrzyma pierwszy duży dodatek, a w najbliższych dniach podstawkę możemy testować zupełnie za darmo na platformie Steam.

Outriders ukazała się 1 kwietnia ubiegłego roku i wzbudziła spore zainteresowanie wśród graczy. W miesiącu premiery czas spędzało przy niej na samym Steamie nawet 125 tys. osób jednocześnie (a gra trafiła jednocześnie także na konsole). Później jednak wyniki znacząco się pogorszyły. Obecnie gra może pochwalić się co najwyżej 2 tys. graczy bawiących się jednocześnie. Jednak twórcy - polskie studio People Can Fly - nie ustają w staraniach, by odzyskać przynajmniej cząstkę początkowej popularności. 30 czerwca ukaże się pierwszy duży dodatek - Outriders: Worldslayer - a od dziś przez w sumie trzy dni możecie testować podstawkę zupełnie za darmo.

Outriders w dn. 20-23 czerwca można testować za darmo na Steamie. People Can Fly stara się rozbudzić zainteresowanie graczy przed premierą dodatku Outriders: Worldslayer, zaplanowaną na 30 czerwca.

People Can Fly opublikowało zwiastun, w którym zachęca graczy do zapoznania się z Outriders za darmo. W dn. 20-23 czerwca gra będzie dostępna bezpłatnie na Steamie. Autorzy nie udostępnili żadnej wersji demonstracyjnej, tylko pełną przygodę, której ukończenie powinno zająć co najmniej 15 godzin. W tym czasie na pewno poznacie odpowiedź na pytanie, czy warto sięgnąć po grę i po jej pierwsze duże rozszerzenie, gdy będzie już dostępne. Outriders pobierzecie stąd, a jeśli zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, teraz zapłacicie za nią o 45 proc. mniej - 90 zł, zamiast 165 zł.

Bezpłatne testy Outriders to dobra okazja, by zapoznać się ze zmianami, które People Can Fly wprowadziło do gry od czasu premiery. Autorzy zdecydowali się na liczne modyfikacje, także w podstawowych mechanikach, więc dziś rozgrywka powinna wyraźnie różnić się od tej oferowanej na samym początku. Deweloper rozwijał Outriders równocześnie na wszystkich platformach. Także dodatek Outriders: Worldslayer powstał z myślą nie tylko o PC, ale także o Xboksach One, Xboksach Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Outriders - polska gra udostępniona za darmo na Steamie. Ale lepiej się pospieszcie

 0