Overwatch 2. Skiny będą kosztować 200 zł? Blizzard odpowiada

Overwatch 2. Skiny będą kosztować 200 zł? Blizzard odpowiada

Overwatch 2 będzie dostępny za darmo, dlatego Blizzard chce zarobić na mikropłatnościach, które, mimo iż są opcjonalne to generują twórcom gier krocie. Ile zapłacimy za skiny do Overwatcha 2? Prawdopodobnie niemało.

W sieci pojawiła się niepokojąca informacja jakoby za skórki w Overwatch 2 należało zapłacić nawet 200 złotych, co byłoby absurdem, ale realnym patrząc na wysokie ceny gier i fakt, że przykładowo w Valorancie również musimy płacić sporo za skórki do broni. Rewelacja wywołała niepokój wśród graczy Overwatcha, więc redakcja serwisu GamesRadar zapytała Blizzarda, czy faktycznie za zawartość premium do OV2 zapłacimy ok. 45 dolarów amerykańskich, tak jak zasugerowała ankieta studia. Odpowiedź Blizzarda jest niejednoznaczna, ponieważ powiedziano jedynie, że ceny w ankiecie zostały losowo dobrane do uczestników i "nie są ostateczne".

Blizzard zapewnia, że ceny skórek do Overwatcha 2 nie są ostateczne. Ankieta zasugerowała, że za zawartość premium możemy zapłacić nawet 44,99 USD.

Deweloperzy zostawiają sobie otwartą furtkę do wprowadzenia drogich skórek do gry, chociaż niekoniecznie za 200 złotych. Komunikat firmy nie uspokaja graczy, ale pozostaje mieć nadzieję, iż ceny będą rozsądne i do akceptacji. Przypomnijmy, iż Blizzard udostępnił społeczności ankietę, w której wspomniano o cenie dodatkowych przedmiotów i jak twierdzi samo studio miała ona na celu pomóc autorom "lepiej zrozumieć preferencje graczy dotyczące przedmiotów kosmetycznych w Overwatch 2". Więcej detali dotyczących sklepu i skinów poznamy bliżej premiery wypadającej 4 października. Tymczasem nie mamy dobrej informacji dla graczy, których interesuje beta najnowszej strzelanki Blizzarda.

Autorzy przyznali, że aktualnie trwają testy wewnątrz studia i nie jest planowane przeprowadzenie publicznej trzeciej fazy testów Overwatcha 2. Cóż nie zostaje nic innego jak czekać na debiut tytułu za dwa miesiące. Warto pamiętać, że 4 października OV2 będzie udostępniony w formie eraly access i będzie regularnie rozwijany oraz poprawiany. Gra trafi na PC, PlayStation 5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch i zaoferuje m.in. tryb PvP oraz funkcję cross-play. Sprawdzaliście nowego Overwatcha lub zamierzanie w niego zagrać?

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Overwatch 2. Skiny będą kosztować 200 zł? Blizzard odpowiada

 0