Palit prezentuje karty graficzne Geforce RTX 3070 JetStream

Palit prezentuje karty graficzne Geforce RTX 3070 JetStream

Palit zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3070 JetStream oparte na architekturze NVIDIA Ampere. Nowe procesory graficzne GeForce RTX z serii 30 wyposażono w nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor i układy do strumieniowego przesyłania danych. Zapewniają oszałamiające efekty wizualne, niesamowicie wysoką liczbę klatek na sekundę i akcelerację SI w grach i kreatywnych aplikacjach. Oparte na architekturze NVIDIA Ampere, która zapewnia wzrost wydajności do 1,9 x na wat w porównaniu z poprzednią generacją reprezentują największy skok pomiędzy kolejnymi generacjami GPU w historii firmy NVIDIA. Seria Palit RTX 3070 JetStream oferująca olbrzymi potencjał overclockerski i wydajny system chłodzenia została zaprojektowana specjalnie dla fanów podkręcania, którzy pasjonują się zwiększaniem ustawień zegara podczas gry.

Palit zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3070 JetStream oparte na architekturze NVIDIA Ampere. Nowe procesory graficzne GeForce RTX z serii 30 wyposażono w nowe rdzenie RT, rdzenie Tensor i układy do strumieniowego przesyłania danych.

Palit prezentuje karty graficzne Geforce RTX 3070 JetStream

Konstrukcja wentylatora w najnowszych wersjach kart JetStream została ulepszona. TurboFan 3.0 optymalizuje przepływ powietrza i oferuje zwiększoną trwałość. Dwa łożyska kulkowe redukują wibracje i hałas. Usprawnienia te skutkują podniesieniem termicznej wydajności kart z serii JetStream. Karta Palit RTX 3070 JetStream ma zupełnie nowy wygląd, charakteryzuje się minimalistycznym i estetycznym designem. Nowa funkcja - ARGB SYNC umożliwia zsynchronizowanie podświetlenia GPU z innymi podzespołami obsługującymi standard ARGB. Czarna obudowa połączona z subtelnym podświetleniem ARGB JetStream symbolizuje odzwierciedla nieposkromioną energię charakteryzująca graczy. Sztywna konstrukcja karty pasuje do większości obudów. Karty z serii Palit GeForce RTX 3080 JetStream pojawią się w sprzedaży niedługo po premierze RTX 3070. Polskie ceny kart nie są na razie znane.

Warto wspomnieć, że od pewnego czasu w ofercie Palita są dostępne karty graficzne z serii GeForce GTX 1650 ze średniej półki cenowej. Mowa o GTX 1650, choć nie zrobił oszałamiającej kariery rynkowej, pod pewnymi względami jest najciekawszym układem graficznym z serii Turing. Mianowicie żaden inny nie był w tej generacji z taką pasją i zaangażowaniem odświeżany przez firmę NVIDIA i na pierwszy ogień dostaliśmy wariant z pamięciami GDDR6, a teraz do naszych rąk trafia mutacja ponownie na szybszych kościach, ale tym razem na bazie rdzenia TU116, zamiast tradycyjnie wykorzystywanego TU117.

Seria Palit GeForce RTX 30 JetStream:

  • GeForce RTX 3070 JetStream OC: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3070 JetStream: 8GB GDDR6
  • GeForce RTX 3080 JetStream OC: 10GB GDDR6X
  • GeForce RTX 3080 JetStream: 10GB GDDR6X

Pokaż / Dodaj komentarze do: Palit prezentuje karty graficzne Geforce RTX 3070 JetStream

 0