Patriot Memory zaprezentuje na CES 2024 innowacyjne dyski SSD PCIe 5.0, pamięci DDR5 i nie tylko

Patriot Memory zaprezentuje na CES 2024 innowacyjne dyski SSD PCIe 5.0, pamięci DDR5 i nie tylko

Zbliżające się targi CES 2024 pozwolą spojrzeć w przyszłość wysokowydajnych technologii konsumenckich, gamingowych i przemysłowych stworzonych przez Patriot Memory.

Patriot Memory, wiodący producent wysokowydajnych modułów pamięci dla entuzjastów, dysków SSD, pamięci flash i urządzeń peryferyjnych do gier, zaprezentuje swoje nowe produkty na targach CES 2024 w Las Vegas w stanie Nevada. Prezentacja Patriot Memory będzie wspierana przez marki Viper Gaming i ACPI. Wystawa zatytułowana „Inżynieria wydajności jutra” pozwoli uczestnikom po raz pierwszy zapoznać się z najnowszymi innowacjami Patriot Memory w zakresie najwyższej wydajności RAM i pamięci masowej.

 Zbliżające się targi CES 2024 pozwolą spojrzeć w przyszłość wysokowydajnych technologii konsumenckich, gamingowych i przemysłowych stworzonych przez Patriot Memory.

Oprócz flagowej pamięci RAM i nośników pamięci, Patriot Memory zaoferuje wgląd we flagowe rozwiązania, które zostaną wprowadzone na rynek w 2024 r., w tym nadchodzące serie przenośnych dysków SSD Transporter, Transporter M, Transporter MD i Transporter Ultimate. Zorientowana na gry marka Viper Gaming po raz pierwszy w historii nawiąże współpracę w zakresie pamięci RAM z TUF Gaming firmy ASUS, czego owocem będą moduły Viper Elite 5 TUF Gaming Alliance DDR5, a także zaprezentuje nadchodzące moduły DDR5 RDIMM z opcją podkręcania, które będą współpracować z nowymi platformami Intel W790 i AMD TR5. Viper Gaming zaprezentuje też najnowszą serię pamięci masowych PCIe 5.0 x4, dysk SSD PV553 PCIe Gen5 x4 w formacie M.2 2280 oraz nadchodzący dysk SSD PV573 - również wykorzystujący interfejs PCIe Gen5 x4 M.2 2280. 

patriot
 

Na wystawie Viper Gaming nie zabraknie także najnowszych rozwiązań w zakresie pamięci i pamięci masowej, w tym dysku SSD VP4000 Mini Gen4 x4 M.2 2230 stworzonego z myślą o systemach o małych rozmiarach, które nie mieszczą dysku SSD M2 2280, takich jak ROG Ally i Steam Deck. Zobaczyć będzie można też wydajną pamięć RAM DDR5 Viper Elite 5 i Viper Xtreme 5, dysk SSD VP4300 Lite i wiele więcej. Dział przemysłowy Patriot Memory, ACPI, będzie oferował najnowsze pamięci flash, rozwiązania pamięci masowej i inne komponenty klasy przemysłowej.

„Patriot Memory jest podekscytowany możliwością powrotu na targi CES” – powiedział Les Henry, wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. „Rok 2024 będzie monumentalnym rokiem dla misji Patriot Memory polegającej na torowaniu drogi do lepszej przyszłości”.

Targi CES 2024 odbędą się w dniach 9–12 stycznia w Las Vegas w stanie Nevada. Oprócz stoiska na miejscu zespół Patriot Memory opublikuje także zdjęcia i filmy na żywo z targów CES za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Stoisko Patriot Memory znajdować będzie się w Bellagio Resort and Casino, zlokalizowanym pod adresem 3600 S. Las Vegas Blvd., Las Vegas, NV 89109. W przypadku dodatkowych pytań lub informacji na temat obecności Patriot Memory na targach CES prosimy o kontakt z Shannon Robb pod adresem [email protected].

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Patriot Memory zaprezentuje na CES 2024 innowacyjne dyski SSD PCIe 5.0, pamięci DDR5 i nie tylko

 0