Pecetowy Pro Evolution Soccer 2017 będzie portem z PS3 / Xboksa 360. Lepsze wydanie tylko na obecne konsole

Pecetowy Pro Evolution Soccer 2017 będzie portem z PS3 / Xboksa 360. Lepsze wydanie tylko na obecne konsole

Jeśli czekacie na najnowszą odsłonę popularnego PES-a i chcecie ją ograć na komputerze, to developer odpowiedzialny za grę, firma Konami, nie ma dla Was najlepszych wieści. Kompilacja pecetowa będzie portem gry z konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360, a nie przygotowanym na nowym silniku wydaniem pod współczesne konsole, tj. PlayStation 4 i Xbox One. Twórcy twierdzą, że taki krok jest niezbędny do przeprowadzenia odpowiedniej optymalizacji pod obecnie wiodące konsole. Pecetowcy pełnoprawne wydanie otrzymają dopiero w przyszłym roku.

PES 2017 na PC będzie portem z PlayStation 3 / Xboksa 360.

Informację ujawnił Adam Bhatti, pracownik Konami, który za pośrednictwem prywatnego konta w serwisie Twitter oznajmił, że nie należy oczekiwać jednorodności pomiędzy wydaniem PC a tym przeznaczonym na konsole obecnej generacji. Komputery osobiste otrzymają usprawnioną wersję ze starszych konsol, która zaoferuje wyższe rozdzielczości renderowania, podbity frame rate i lepszą ogólną jakość grafiki. Wbrew pozorom to nic nowego, bo Pro Evolution Soccer rokrocznie prezentuje się najlepiej właśnie na konsolach, gdzie notabene osiąga najwyższą sprzedaż.

Temat ulepszenia wersji pecetowej trafi na wokandę dopiero w przyszłym roku, przy okazji prac nad kolejnym wydaniem gry... a Konami znów będzie się dziwić, że wersja na komputery osobiste nie ma wzięcia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pecetowy Pro Evolution Soccer 2017 będzie portem z PS3 / Xboksa 360. Lepsze wydanie tylko na obecne konsole

 0