Phil Spencer sugeruje, że będzie specjalna jesienna konferencja Xbox; mówi o Phantom Dust i serialu Halo

Phil Spencer sugeruje, że będzie specjalna jesienna konferencja Xbox; mówi o Phantom Dust i serialu Halo

Końcówka tego roku to dla marki Xbox gorący okres. Wychodzi wtedy sporo ważnych dla amerykańskiej korporacji tytułów, wraz z nadejściem inicjatywy Xbox Play Anywhere, która zaciera granice między pecetami a Xbox One. Amerykanie w tym roku odpuszczają konferencję w Kolonii na Gamescom (chociaż stanowisko z grywalnymi tytułami od Microsoftu będzie), ale to nie znaczy, że E3 było ostatnim miejscem, w którym mieli coś do powiedzenia.

@BeastFireTimdog I'll miss Gamescom but @aarongreenberg will be there. We will have things to say this Fall, we'll find the right times.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 4, 2016

Phil Spencer, szef marki Xbox, ostatnio na Twitterze odniósł się do tego, czy Microsoft zamierza po Gamescom  zorganizować kolejną konferencję, w trakcie której ujawniliby nowe tytuły nad którymi pracują. Spencer powiedział, że tej jesieni gigant z Redmond będzie miał do przekazania ważne wiadomości - wszystko we właściwym czasie. Co więcej, wyjawił także, że chciałby odwiedzić fanów z zakątków świata, w których jeszcze nie był. Spencer, w odpowiedzi na sugestię o organizowaniu czegoś na kształt PlayStation Experience, wspominał także ciepło dedykowane wydarzenia poświęcone Xboksowi, jak np. X09 w Europie.

Istnieje zatem szansa, że Microsoft zorganizuje swój własny event, a'la PlayStation Experience, lub być może pojawi się w październiku na Paris Games Week, wydarzeniu na którym Microsoft do tej pory nie miał swojej konferencji.

@Il_Paradroide Just like pre-E3, @shannonloftis is keeping the secrets to herself.  But my moles say things are progressing well.

— Phil Spencer (@XboxP3) August 4, 2016

Gdzieindziej, szef Xboksa wspomniał, że prace nad remasterem Phantom Dust (hybryda karcianki, RPG i gry akcji; ukaże się w 2017) na PC i Xbox One idą dobrze. Odniósł się również do serialu Halo (produkowanego przez Stephena Spielberga) i powiedział, że nadal jest w trakcie realizacji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Phil Spencer sugeruje, że będzie specjalna jesienna konferencja Xbox; mówi o Phantom Dust i serialu Halo

 0