Pierwsze informacje o Call of Duty 2026 i 2027. Szykują się powroty starszych serii

Pierwsze informacje o Call of Duty 2026 i 2027. Szykują się powroty starszych serii

Nadal nie zapowiedziano najnowszego Call of Duty, tymczasem wyciekają pierwsze informacje o Call of Duty 2026 i 2027. Wynika z nich, iż Activision postawi na znane klimaty i serie.

Chociaż tegoroczne i przyszłoroczne gry z cyklu Call of Duty nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone, być może znamy już pewne wstępne szczegóły na temat tytułów z 2026 i 2027 roku. Według leakera i dziennikarza Toma Hendersona przyszłoroczna część serii będzie kontynuacją Black Ops 2 z półfuturystycznymi klimatami. Natomiast edycja, która trafi do graczy za dwa lata ożywi pozytywnie wspominaną serię Ghost.

Call of Duty 2026 i 2027 to kolejno nowe części z serii Ghost i Advanced Warfare.

Nad grą działa Inifnity Ward i nosi ona nazwę kodową „Projekt Devilwood”. Co więcej, CoD 2027 o kryptonimie „Project Anvil” ma być nowym tytułem z serii Advanced Warfare od studia Sledgehammer Games. Szykują się więc powroty pobocznych odsłon Call of Duty, które już jakiś czas temu przeszły do historii.

Tych informacji nie zdołano zweryfikować, chociaż pochodzą one od popularnego i dobrze poinformowanego w branży dziennikarza. Od 2015 roku seria Call of Duty ma trzyletni cykl rozwoju, w którym Infinity Ward, Treyarch oraz Sledgehammer na przemian tworzą kolejne produkcje Call of Duty.

Więcej szczegółów na temat tegorocznej odsłony Call of Duty zostanie prawdopodobnie ujawnionych w nadchodzących miesiącach. Pod koniec zeszłego roku spekulowano, że gra może osadzać się w wojnie w Zatoce Perskiej.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pierwsze informacje o Call of Duty 2026 i 2027. Szykują się powroty starszych serii

 0