Płacą za każdą minutę rozmowy z botem. Amouranth wie, jak "zaspokajać fanów"

Płacą za każdą minutę rozmowy z botem. Amouranth wie, jak "zaspokajać fanów"

Popularność generatywnej "sztucznej inteligencji" rośnie z dnia na dzień, a technologia odnajduje się w coraz większej ilości zastosowań. Niektórzy widzą w algorytmach sposób na ułatwienie sobie życia, inni wierzą, że sztuczna inteligencja zapewni im filmową nieśmiertelność, a jeszcze inni tworzą swoją cyfrową kopię, żeby zarabiać na spragnionych kontaktu ze swoim obiektem westchnień internautach.

Internetowa celebrytka, Amouranth, zyskała przez lata wiele uwagi dzięki kontrowersyjnym transmisjom na Twitchu. Jej półnagie streamy w basenie skończyły się nawet tymczasowym wyrzuceniem z platformy. Amouranth ma wielu wielbiciel, którzy są chętni słać przelewy na jej konto (o czym świadczy choćby popularność jej OnlyFans) i żeby jeszcze sprawniej „zaspokajać potrzeby fanów”, nawiązała współpracę z Forever Voices, firmą zajmującą się chatbotem na platformie Telegram, aby uruchomić towarzyszącego chatbota o nazwie AI Amouranth. Pozwala fanom rozmawiać z cyfrową wersją Amouranth i zadawać jej pytania, jakby to była sama streamerka. Bot oczywiście odpowiada głosem samej Amouranth, co Forever Voices uzyskało na podstawie analizy jej transmisji na żywo, filmów z YouTube i innych nagrań.

Dolar za każdą minutę rozmowy z botem, który ma głos Amouranth. Choć brzmi to absurdalnie, usługa z pewnością będzie generatorem sporych pieniędzy.

„Dzięki AI Amouranth fani otrzymają natychmiastowe odpowiedzi głosowe na wszelkie palące pytania, jakie mogą mieć. Niezależnie od tego, czy jest to przelotna ciekawość, czy głębokie pragnienie, odpowiednik Amouranth [sztuczna inteligencja] będzie tam, aby udzielić pomocy. Zdumiewająco realistyczne wrażenia głosowe zacierają granice między rzeczywistością a wirtualną interakcją, tworząc nie do odróżnienia połączenie z cenioną celebrytką”  - mówi komunikat prasowy.

Prawdziwa Amouranth, mówiąc o swoim bocie AI, powiedziała: „Lubię podejmować ryzyko i przekraczać granice. Przede wszystkim traktuję priorytetowo bycie tam dla mojej niesamowitej publiczności. Sztuczna inteligencja Amouranth została zaprojektowana tak, aby zaspokoić potrzeby każdego fana, zapewniając niezapomniane i wszechstronne – bogate doświadczenie”. Amouranth to sprytna bizneswoman, która wie, jak naciągać "zaspokajać swoich fanów". Wystarczy wspomnieć jej wcześniejsze pomysły, jak sprzedawanie swoich gazów w słoiczkach. Jej konta obserwują miliony użytkowników, a samo OnlyFans przyniosło jej około 30 mln USD w 2022 roku.

To nie jest pierwszy tego typu bot, bo wcześniej Caryn Majorie nawiązała taką samą współpracę z Forever Voices, jednak w tym przypadku influencerka narzekała, że "sztuczna inteligencja" zbuntowała się i zaczęła mówić rzeczy o charakterze jednoznacznie seksualnym, co stanowi krok poza „zalotne i zabawne” rozmowy, które miała generować. Amouranth nie ma tego typu rozterek moralnych...

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Płacą za każdą minutę rozmowy z botem. Amouranth wie, jak "zaspokajać fanów"

 0