PlayStation Plus na wrzesień. Sony ujawniło listę gier

PlayStation Plus na wrzesień. Sony ujawniło listę gier

Sony ujawniło najnowszą ofertę PlayStation Plus, która bez wątpienia jest jedną z najlepszych w ostatnich miesiącach. Już od września abonenci popularnej usługi otrzymają bezpłatnie gry Batman: Arkham Knight oraz Darksiders 3. Oba tytuły będą dostępne między 3 a 30 września, a warunkiem dodania ich na stałe do biblioteki jest oczywiście posiadanie wykupionej usługi PS Plus. Pierwszą produkcję skupiającą się na przygodach słynnego Człowieka Nietoperza wydano w czerwcu 2015 roku, a za jej powstanie - identycznie jak w przypadku pozostałych odsłon serii - odpowiada doskonale wszystkim znana ekipa Rocksteady Studios. Arkham Knight jest czwartą odsłoną, która w związku z niekorzystnymi recenzjami poprzedniej części przeszła pewne koniecznie zmiany.

Od 3 września abonenci PS Plus dodadzą do biblioteki gry Batman: Arkham Knight i Darksiders 3.

Fabuła rozpoczyna się od iście mocnego wejścia, ponieważ wróg Mrocznego Rycerza, Scarecrow, umieścił w całym Gotham City ładunki z toksynami strachu, zagrażającymi bezpieczeństwu mieszkańców miasta. Po ewakuacji miasta łączymy siły z komisarzem Gordonem w celu pokonania odwiecznego nieprzyjaciela. Niestety wiele wskazuje na to, że Sony udostępni nam podstawową wersję, niezawierającą wydanych po debiucie gry dodatków. Drugim tytułem dostępnym w przyszłym miesiącu jest Darksiders 3. Trzecia odsłona zapoczątkowanej dziewięć lat temu serii to klasyczny slasher, którego historia skupia się na losach Furii. Pokonując Siedem Grzechów Głównych, musi ona przywrócić panującą na świecie równowagę.

Jeśli jesteście zainteresowani sierpniową propozycją PlayStation Plus, która niestety nie jest aż tak ciekawa jak kolejna, to do 3 września pobierzecie WipEout Omega Collection, a także Sniper Elite 4. Tak jak wspominaliśmy, jeśli chcecie pobierać darmowe gry proponowane co miesiąc przez Sony, musicie posiadać wykupiony abonament PS Plus, który i tak jest niezbędny, gdyż umożliwia odpalenie trybów wieloosobowych. Za roczną subskrypcję należy zapłacić 240 złotych, 100 zł za okres trzech miesięcy lub 37 zł miesięcznie. Oczywiście na platformach aukcyjnych nie brakuje licznych promocji, aczkolwiek należy tu zachować pewną ostrożność, aby wybrać legalne źródło.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus na wrzesień. Sony ujawniło listę gier

 0