PlayStation Plus - poznaliśmy gry na listopad? Strona Sony zdradziła tytuły

PlayStation Plus - poznaliśmy gry na listopad? Strona Sony zdradziła tytuły

Chociaż ledwo poznaliśmy gry dostępne w ramach październikowego PlayStation Plus, to już w sieci pojawił się przeciek obejmujący produkcje na przyszły miesiąc. Wynika z niego, że w ramach listopadowego PlayStation Plus otrzymamy m.in. gry Bulletstorm: Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami. Reszta gier pozostaje na chwilę obecną wielką niewiadomą. Oczywiście teraz wiele osób może stwierdzić, iż jest to zwykły niemający pokrycia w rzeczywistości przeciek, ponieważ nawet te najbardziej realne listy dotyczące PlayStation Plus trafiają do sieci dopiero pod koniec danego miesiąca. Jednak w tym przypadku źródłem informacji okazuje się samo Sony. Otóż to na ich stronie poświęconej ofercie PlayStation Plus pojawiły się przytoczone gry, a baner je reklamujący dość szybko zniknął co tylko bardziej uwiarygadnia ów wyciek.

Zgodnie z przeciekiem w ramach listopadowego PS Plus mielibyśmy otrzymać m.in. Bulletstorm: Full Clip Edition oraz Yakuza Kiwami.

PlayStation Plus - poznaliśmy gry na listopad? Strona Sony zdradziła tytuły

Teoretycznie mógł to być zwykły błąd jak to już miało miejsce we wrześniu, kiedy mieliśmy otrzymać nie byle jaką produkcję, bo Diablo 3 (jak wiemy tak się nie stało). Jednak w tym przypadku ów scenariusz jest raczej mało prawdopodobny, zważywszy na fakt, że doniesienia potwierdziła niejako pracownika Segi/Atlusa zajmująca się kontaktem z mediami, ale posta w miarę szybko skasowała (Sega to twórca oraz wydawca Yakuza Kiwami). Reasumując, zapewne jakiś pracownik PlayStation zanadto się pospieszył i przez przypadek wrzucił baner z przytoczonymi grami. Jeśli finalnie Yakuza Kiwami oraz Bulletstorm: Full Clip Edition trafią do rąk posiadaczy PlayStation Plus, to będziemy mieć do czynienia z klasycznym miesiącem remake'ów, albowiem oba tytuły są odświeżonymi wersjami wydanych dawno temu pierwowzorów, z czego za stworzenie drugiego odpowiada rodzima ekipa studia People Can Fly.

Zobacz: Nowe PlayStation Plus i Games with Gold - co proponuje Sony oraz Microsoft?

Niestety nie są to jakoś szczególnie zachwycające produkty, aczkolwiek jak powszechnie wiadomo — o gustach się nie dyskutuje. Ciekawe co w listopadzie zaproponuje Microsoft w ramach Games with Gold i czy jego propozycja przebije tę Sony Jeśli jesteście zainteresowani obecną ofertą to w ramach niej (zakładając, że posiadacie aktywną subskrypcję PS Plus) otrzymacie m.in. Friday the 13th: The Game (PS4), Laser League (PS4), Master Reboot (PS3) i The Bridge (PS3, Cross Buy z PS4 i PS Vita). Również nie są to zbyt oszałamiające pozycje, ale Microsoft także nie zaszczycił nas czymś szczególnie mocnym. Warto wspomnieć, że przypadku PS Plus najtańsza opcja abonamentu na miesiąc kosztuje 33 złote, za trzy miesiące musimy zapłacić 100 złotych, natomiast 12 miesięcy to koszt 240 zł (są to oficjalne ceny, a oferty na aukcjach mogą się nieco różnić).

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus - poznaliśmy gry na listopad? Strona Sony zdradziła tytuły

 0