PlayStation Plus znów zaoferuje mocne gry? Przeciek ujawnia listę tytułów

PlayStation Plus znów zaoferuje mocne gry? Przeciek ujawnia listę tytułów

PlayStation Plus to płatna usługa, w ramach której Sony co miesiąc rozdaje wybrane przez siebie gry (dopóki płacimy i tak niezbędny do uruchomienia trybów sieciowych abonament, dopóty możemy bez ograniczeń korzystać z dodanych gier). Ostatnimi czasy firma wyraźnie rozpieszcza swoich subskrybentów dając im takie produkcje jak Heavy Rain, God of War 3: Remastered czy Mafia 3. Jak wynika z najnowszych doniesień nadchodzący miesiąc zapowiada się równie interesująco jak wrzesień. Otóż pewien z użytkowników Reddita poinformował, iż podczas przeglądania PS Store zobaczył gry Nioh oraz Diablo 3 Eternal Collection oznaczone logiem PlayStation Plus (po kliknięciu w produkty nic się nie działo) co jasno sugeruje, że trafią one do październikowej oferty.

W ramach październikowej oferty PS Plus główną atrakcję mają stanowić m.in. Nioh oraz Diablo 3 Eternal Collection.

PlayStation Plus znów zaoferuje mocne gry? Przeciek ujawnia listę tytułów

Oczywiście wrzucony obrazek ostatecznie może okazać się fałszywy zaś my dostaniemy zestaw kompletnie innych produkcji. Z drugiej strony pamiętajmy, że Sony wielokrotnie zaliczało tego rodzaju wpadki, w tym udostępniało bezpośrednie wiadomości o danych grach przed czasem. Jeśli jest to prawda to całość idealnie zgra się z nadchodzącym BlizzConem 2018, na którym zgodnie z przypuszczeniami Blizzard ma zamiar ogłosić dużą kontynuację, a dokładniej Diablo 4. Jeśli chodzi o Nioha to złośliwcy często mówią o nim jako japońskim odpowiedniku Geratla z kolei samą grę ochoczo porównują do Wiedźmina 2 (zapewne ze względu na zbliżone fryzury obu bohaterów). Natomiast Diablo 3 dla wielu pozostaje klasą samą sobie, dodatkowo tutaj otrzymalibyśmy najbogatsze wydanie zawierające dwa dodatki oraz najważniejsze aktualizacje.

Sony najwyraźniej nie chce dać odpocząć fanom po ostatnich miesiącach pragnąc zaoferować im równie ciekawą ofertę. Strach więc pomyśleć jakie gry dostaniemy na tegoroczną gwiazdkę (wątpliwe by właśnie wtedy firma zwolniła tempo). Przy okazji pojawia się pytanie, jaką odpowiedź wyśle odwiecznemu rywalowi Microsoft oraz jego usługa Games with Gold, której użytkownicy czują się rozczarowani ostatnimi miesiącami posuchy i dość kiepskimi tytułami. Przypomnijmy, że amerykańska korporacja udostępniła w ubiegłym miesiącu Prison Architect: Xbox One Edition czy LEGO Star Wars III: The Clone Wars, Sega Vintage Collection: Monster World czy Livelock, co przyznacie sami na tle Sony jest wręcz śmieszną propozycją. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: PlayStation Plus znów zaoferuje mocne gry? Przeciek ujawnia listę tytułów

 0