Poczuj dźwięk na własnej skórze - premiera słuchawek Corsair HS60 HAPTIC

Poczuj dźwięk na własnej skórze - premiera słuchawek Corsair HS60 HAPTIC

Corsair wprowadził do oferty nową wersję zestawu słuchawkowego dla PC HS60 HAPTIC. Emitują one głębszy i bardziej zaawansowany dźwięk niż można uzyskać za pomocą samych głośników, a to dzięki technologii haptycznego basu opracowanej przez firmę Taction Technology. Według producenta sprawdzona i solidna konstrukcja, bardzo dobra jakość dźwięku, wysoki komfort użytkowania oraz unikatowe basy sprawiają, że model HS60 HAPTIC to niebanalny dodatek dla graczy komputerowych. HS60 HAPTIC swoje właściwości akustyczne zawdzięcza innowacyjnej technologii basu opracowanej przez Taction Technology. Rozwiązanie to stworzone przez kalifornijską firmę podbija niskie częstotliwości i wytwarza reakcję dotykową.

Corsair HS60 HAPTIC emitują głębszy i bardziej zaawansowany dźwięk niż można uzyskać za pomocą samych głośników, a to dzięki technologii haptycznego basu opracowanej przez firmę Taction Technology.

Para specjalnie strojonych neodymowych przetworników o średnicy 50 mm emituje dźwięk o wysokiej jakości, a całkowicie odłączany jednokierunkowy mikrofon z funkcją eliminacji hałasu odpowiednio rejestruje komendy głosowe wydawane przez gracza. Regulowane nauszniki i solidny pałąk HS60 HAPTIC oferują miękką piankę zapamiętującą kształt, co znacznie wpływa na komfort użytkowania. Wytrzymała konstrukcja wzmocniona dodatkowo przez aluminium nadaje się do wieloletniego używania. Całość uzupełnia nowy dla serii, charakterystyczny wzór w kamuflażowych, militarnych kolorach. Wygodne elementy sterujące umiejscowione na nausznikach umożliwiają zmianę na bieżąco zarówno poziomu głośności dźwięku, jak i moc efektu haptycznego bez przerywania gry.

Słuchawki HS60 HAPTIC są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym firmy CORSAIR. W Polsce produkt pojawi się w najpopularniejszych sklepach ze sprzętem elektronicznym do końca października 2020 roku. w sugerowanej cenie detalicznej 569 złotych. Sprzęt kalifornijskiego producenta jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną Corsair.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poczuj dźwięk na własnej skórze - premiera słuchawek Corsair HS60 HAPTIC

 0