Potwierdzono nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies

Potwierdzono nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies

Electronic Arts w najnowszym raporcie finansowym potwierdziło wydanie kolejnych odsłon Need for Speed i Plants vs. Zombies. Niestety konkretny termin premiery nie został doprecyzowany, aczkolwiek wiemy, że obie gry zadebiutują między październikiem a grudniem bieżącego roku. Docelowymi platformami dla wspomnianych produkcji pozostają oczywiście PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Warto podkreślić, że w podobnym czasie pojawi się również wyczekiwany przez fanów uniwersum Gwiezdnych wojen, Star Wars: Upadły zakon. Tym samym szykuje się gorąca jesień w wykonaniu EA, które po wpadce z Anthem będzie chciało na nowo przykuć uwagę swoich fanów. Niestety o samych tytułach nie wiemy prawie nic.

EA potwierdziło wydanie nowych części Need for Speed i Plants vs. Zombies. Ich premierę zaplanowano jeszcze w 2019 roku.

Plants vs. Zombies będzie klasyczną strzelanką, która pod względem mechaniki ma być zbliżona do Plants vs. Zombies: Garden Warfare. Need for Speed powróci zaś po dwuletniej przerwie. W 2017 roku ukazał się Need for Speed: Payback, a więc ostatni epizod popularnej wyścigowej serii Elektroników. Pomimo całkiem niezłego odbioru, a także obecności kilku ciekawych rozwiązań, jak choćby trójka głównych bohaterów, tytuł nie zdołał przekonać do siebie wszystkich fanów serii, którzy wymagają od deweloperów konkretnych zmian w rozgrywce, a nawet powrotu do pomysłów znanych z legendarnych części. Tym samym studio odpowiedzialne za projekt stoi teraz przed nie lada wyzwaniem stworzenia produkcji spełniającej oczekiwania większości uzytkowników. W opublikowanym raporcie Electronic Arts wspomina także o mniej popularnej grze Sea of ​​Solitude tworzonej w ramach EA Original, zadebiutuje ona w okresie lipiec-wrzesień 2019 roku.

Potwierdzono nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies Apex Legends trafi na smartfony i tablety

Mimo że Anthem zawiódł finansowe oczekiwania wydawcy, to Elektronicy mogą cieszyć się kolejnym sukcesem odniesionym przez darmowy battle royale Apex Legends. I choć od pewnego czasu mówi się o odpływie użytkowników od produkcji, która od pewnego momentu nie otrzymuje żadnej nowej treści, to jednak nadal nie ma jakiegokolwiek problemu ze znalezieniem graczy gotowych do walki. W związku z tym branżowy gigant zapowiedział wydanie mobilnej wersji swojego najnowszego hitu, która powalczy o prym z dostępnymi na smartfonach oraz tabletach PUBG i Fortnite. Co ciekawe, Electronic Arts widzi potencjał w grach opartych na modelu free-to-play i w przyszłości zamierza opracować więcej tego typu tytułów.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Potwierdzono nowe odsłony Need for Speed i Plants vs. Zombies

 0