Poznaliśmy datę premiery Burnout Paradise Remastered na PC

Poznaliśmy datę premiery Burnout Paradise Remastered na PC

Pierwotnie remaster dziesięcioletniego Burnout Paradise pojawił się na rynku w połowie marca bieżącego roku i trafił wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, z kolei data wydania gry na komputerach pozostawała bliżej nieznana. Jednak teraz studio odpowiedzialne za oryginalny projekt, czyli Criterion Games potwierdziło, że Burnout Paradise Remastered w wydaniu PC nadjedzie bardzo szybko, bo jeszcze w trakcie bieżącego miesiąca, a dokładniej 21 sierpnia. Jednak jeżeli już teraz zakupimy subskrypcję Origin Access za około 14 zł miesięcznie, to zagramy w 10-godzinnego triala lub w przypadku abonamentu Origin Access Premier w pełną wersję, ale dopiero w momencie debiutu. Co istotne posiadacze oryginalnego wydania mogą nabyć remaster ze znaczną zniżką 75%, nie płacąc tym samym standardowych 69,90 złotych. 

Burnout Paradise Remastered trafi na komputery już 21 sierpnia. Ponadto gra jest dostępna w ramach Origin Access. 

Jeżeli chodzi o nowości to nie wiemy, czy posiadacze pecetów podobnie jak konsolowa brać otrzymają coś więcej poza rozdzielczością 4K bądź drobnymi zmianami wizualnymi. Chociaż warto podkreślić, że pierwotnie mówiono o szeregu usprawnień technicznych, gwarantujących większe doznania wizualne. Ponadto w ramach bonusu, dostaniemy dotychczas zarezerwowany wyłącznie dla właścicieli konsol oryginalny dodatek Bug Surf Island, jak również pakiety zawierające np. pojazdy. Ogółem lista ze wszystkimi zestawami DLC jest dość długa, a w jej skład wchodzą m.in.: Gliniarze i Bandyci, Wozy kultowe, Motocykle z Burnout, czy Zabawki z Burnout Paradise. Warto podkreślić, że za odświeżenie gry odpowiada ekipa Stellar Entertainment, która zdaje się poradziła sobie z powierzonym zadaniem.

Zobacz: Burnout Paradise Remastered – Recenzja gry
 

Większość branżowych krytyków oraz fanów produkcji wyścigowych zgodnie orzekła, że Burnout Paradise Remastered jest udaną grą, aczkolwiek oczywiście nie może ona równać się z lepszymi konkurentami pokroju Forza Motorsport. Do głównych cech wyróżniających ów tytuł warto zaliczyć przystępny również dla typowo niedzielnych graczy arcedowy model jazdy, czy szalone tempo dostępnych wyścigów, które rzadko kiedy pozwala na złapanie oddechu. Sama grafika, mimo iż prezentuje lepszy poziom niż dziesięcioletni pierwowzór, tak wypada dość przeciętnie, jeśli chodzi o współczesne standardy. Reasumując tytuł bardziej ucieszy osoby niemające styczności z marką, ponieważ liczba nowinek jest zbyt mała by przekonała starych wyjadaczy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy datę premiery Burnout Paradise Remastered na PC

 0